Acer Nitro 5 RTX 4050 laptop alınır mı?

@Artoria Pendragon yabancı siteleri de bulamıyorum ki Lenovo'un psref sitesi var modeline göre çıkıyor her şeyi bu Acer'ın yok mu psref? RTX 3060 için 90A'dan 135A çıkarmışlar bence bu da min 140W vardır.

@Artoria Pendragon yabancı siteleri de bulamıyorum ki Lenovo'un pref sitesi var modeline göre çıkıyor her şeyi bu Acer'ın yok mu pref? RTX 3060 için 90A'dan 135A çıkarmışlar bence bu damin 140W vardır.

Yok diye biliyorum, TDP bilgilerini kendi sitelerinde belirtiyorlar fakat model daha oraya bile düşmemiş. Bana da bildirim gelmişti 2023 Nitro'lar yayınlandı diye daha bugün mü çıktı ne artık :D

@Artoria Pendragon sitesine bakıyorum halen daha 30 serisi olanı var güncellememişler belli ki. Acer'ın doğru bir şeyi yok zaten sürücü desteği 1 yıl. Aynı modelle çıkıyorsa da mesela 58 gibi yeni grafik kartı geldiği için mecburi BIOS ve sürücü desteği yine de geliyor.

RTX 4050 listesi Techpowerup sitesinde böyle hangisi acaba?

1680094972117.png

İnşallah 50W değildir ya Acer'ın;

Fiyata gümrük vesaire masraflar da dahilse güzel fiyat.
Site gümrük vergisini karşılıyor hocam, sadece gümrük işlemleri için kargo firmasına noterden vekalet veriyor, vekalet ücreti ödüyoruz ekstradan o kadar

bu modelde kafama yattı gibi ancak i5 olması biraz düşündürüyor, sizce dostlar?

Son düzenleme:
@digi_boy2006 bunun gücü belli 105W ekran kartı. Max-Q diye biliyorum, Maks-P olsa 140W falan olması gerekli. Kendi sitesinde bu seri için Max-Q teknolojisini bahsetmiş.
peki sizce hangisi mantıklı msi aradaki 5 bin farka değer mi, yoksa acer alıp geçsek mi? acer'da 512gb ssd var, 2,5 inç boş slot varmış elimde boşta 1tb ssd var onu takıp yoluma devam ederim diye düşündüm, tabi şu tdp değerini netleştirebilirsek.

Yeni konular

Geri
Yukarı