Acer Nitro 5 RTX3060 i5 10300H alınır mı?

Burda da oyun performansları var bakabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuya yazan arkadaşlardan satın alan oldu mu acaba?
Deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim.
İşlemci 10300H olması eksi. Oyun için de diğer işlemci gerektiren şeyler için de. Bunu kabul ediyorsanız fiyatı da diğer 3060'lardan uygunsa alabilirsiniz. Ekranı %45 NTSC bunu da göze alın.

Muadilleri var 19k civarı i7 10750h yada ryzen 5 5600h ama 16.499 hemde vade farksız 12 taksit insanı cezbediyor. Tabikide i5 10300h diğer işlemciler kadar performans vermeyebilir, Ben kullanıyorum daha 8gb ram olduğu halde şuanda güncel oyunlarda beni üzmedi, ram takıldığında istediğim performansı vericektir, oyun için youtube videosu yükledim, bazı konularda gördüğüm nvidia fps sorunlarında
Mux switch olmaması eksi deniliyor, ben henüz denemedim ama harici monitörle daha iyi performans vereceği söyleniyor, çünkü nvidia daki fps düşmesi olayları daha önce acer i5 9300h rtx2060 cihazım vardı onda sorun olmuştu, şuan tek kanal ram ile pek sorun yok ama, videodaki battlefield 5 verilerinde 100fps performansı yok, 80fps civarı alıyorum bu da ram kaynaklı sanırım, acer teknik servisine ram taktırmaya gitmek gerekiyor, işin kötü tarafı kendi götürdüğünüz ram takıldığında, ram ile oluşacak sorunlarda garanti dışı kalır diye kağıt imzalatıyorlar, yarın sorun olursa acaba acer servisi olmadık yere sizin getirdiğiniz ram kaynaklı diye garantisini iptal eder mi

Son düzenleme:
Muadilleri var 19k civarı i7 10750h yada ryzen 5 5600h ama 16.499 hemde vade farksız 12 taksit insanı cezbediyor. Tabikide i5 10300h diğer işlemciler kadar performans vermeyebilir, Ben kullanıyorum daha 8gb ram olduğu halde şuanda güncel oyunlarda beni üzmedi, ram takıldığında istediğim performansı vericektir, oyun için youtube videosu yükledim, bazı konularda gördüğüm nvidia fps sorunlarında
Mux switch olmaması eksi deniliyor, ben henüz denemedim ama harici monitörle daha iyi performans vereceği söyleniyor, çünkü nvidia daki fps düşmesi olayları daha önce acer i5 9300h rtx2060 cihazım vardı onda sorun olmuştu, şuan tek kanal ram ile pek sorun yok ama, videodaki battlefield 5 verilerinde 100fps performansı yok, 80fps civarı alıyorum bu da ram kaynaklı sanırım, acer teknik servisine ram taktırmaya gitmek gerekiyor, işin kötü tarafı kendi götürdüğünüz ram takıldığında, ram ile oluşacak sorunlarda garanti dışı kalır diye kağıt imzalatıyorlar, yarın sorun olursa acaba acer servisi olmadık yere sizin getirdiğiniz ram kaynaklı diye garantisini iptal eder mi
Hangi özellikler ile BF 5'de 80 FPS alıyorsunuz? Kendin açarsan Acer garanti dışı kalıyor.

Konuya yazan arkadaşlardan satın alan oldu mu acaba?
Deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim.

Hangi özellikler ile BF 5'de 80 FPS alıyorsunuz? Kendin açarsan Acer garanti dışı kalıyor.
Bugün gidip acer servisinde ram sordum sizden taksak ücreti ne olur dedim, boşver kendin getir dedi. elimde zaten içindeki ramin bire bir aynısından vardı taktırdım, makina gerçekten hoşuma gitti, aynı anda hp omen i7 8750h 8x2 ddr4 ram rtx2070 max Q ile karşılaştırdım çok kısa süre, acer biraz daha üstte kalıyor gpu watt değerleri vs... nvidia kendi optimize ayarlarında açıyorum genelde experience programı genel ayarları ultra ve dxr medium açıyor, tam oynadığım değerleri ve oynadığım zaman ki ekran görüntülerini yarın paylaşırım, starwars battlefront 2 oynuyorum online ultra ayarlarda acerde 90-95fps altına düşmedim
Burda da oyun performansları var bakabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

birde aynı aynı laptopun ryzen 5 5600h işlemcili oyun performans videosu var tek fark ram belki açıklayıcı olur darboğaz var mı yok mu pek anlayamadım
Bu arada şuanda media markette 15.499
ACER AN515-Nitro/i5-10300H/8GB RAM/512GB SSD/6GB RTX 3060/15.6''/Win 10 Gaming Laptop Siyah

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı