Acer Nitro 5 Ryzen 5600H alınır mı?

lexoqe

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3-4 gündür araştırıyorum. Bütçemi zorlayacak şekilde maksimum bu fiyata çıkabiliyorum. Sizce bu laptop alınır mı? Lenovo'nın 1650 ekran kartlı olanı var. Ama Acer daha güzel görünüyor.

Bana olur gibi geldi. Ama sonrasında ilk etapta 8 gb daha Ram eklentisi yapıp 2x8 olarak kullanman.
bu benim için çok önemli değil. Ofis için 8-9k laptop alacağıma böyle bir laptop almaya karar verdim zaten. Amacımı bile aşıyor. Maksat yarın sattığımda elde güzel bir laptop olsun.

3-4 gündür araştırıyorum. Bütçemi zorlayacak şekilde maksimum bu fiyata çıkabiliyorum. Sizce bu laptop alınır mı? Lenovo'nın 1650 ekran kartlı olanı var. Ama Acer daha güzel görünüyor.

Alınır bence.

Hocam şu model ara ara 13 bin TL'ye düşüyor. Bu fiyata yakalayabilirseniz çok daha mantıklı olur. Tek sorunu adaptörü 130 Watt yetmiyor fakat garanti ile iletişime geçerseniz 170 Watt olanla değiştiriliyor.

Aynısı bende vardı şahsen çok sorunla karşılaştım sonra iade ettiler Acer kalitesi çok iyi değil haberin olsun.
Ne gibi sorunla karşılaştınız?
Hocam şu model ara ara 13 bin TL'ye düşüyor. Bu fiyata yakalayabilirseniz çok daha mantıklı olur. Tek sorunu adaptörü 130 Watt yetmiyor fakat garanti ile iletişime geçerseniz 170 Watt olanla değiştiriliyor.

İndirim kovalamak gerekiyor. Acele etmiyorum. Ama dolar 50 kuruş artınca paramız dolarda olmasına rağmen fiyatlar fazla artıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı