Acer Nitro 5 Ryzen 5600H alınır mı?

3050'den iyi değildir diye düşünüyorum. Şu noktada bence pil sorun edilmemeli.
3050 çok müthiş bir kart değil. Performans kıyaslamalarına Youtube'da rastlayabilirsiniz. Çoğu AAA oyunda RTX en düşük kalitede ve DLSS performans modundayken oynamak durumunda kalabilirsiniz.

3050 çok müthiş bir kart değil. Performans kıyaslamalarına YouTube'da rastlayabilirsiniz. Çoğu AAA oyunda RTX en düşük kalitede ve DLSS performans modundayken oynamak durumunda kalabilirsiniz.

1650 kartlarda çok müthiş değil. Kendim 6700 XT kullanan biriyim. Laptop amacının dışına çıkarsa iki kartta yetmeyecek zaten. Mantıklı olan yeni nesli almak olacaktır. İki laptop kıyaslamasında 3050 olan bence mantıklı geliyor.

Lanet olsun, daha konuyu açalı saatler olmadı fiyatlar uçtu.😀
Dün masaüstü bilgisayarımı sattım. Bugün doların yaptığına bak. Bir kez daha anladım. Mal satılmaz bu ülkede.

Son düzenleme:
1650 kartlarda çok müthiş değil. Kendim 6700 XT kullanan biriyim. Laptop amacının dışına çıkarsa iki kartta yetmeyecek zaten. Mantıklı olan yeni nesli almak olacaktır. İki laptop kıyaslamasında 3050 olan bence mantıklı geliyor.

Lanet olsun, daha konuyu açalı saatler olmadı fiyatlar uçtu.😀
Dün masaüstü bilgisayarımı sattım. Bugün doların yaptığına bak. Bir kez daha anladım. Mal satılmaz bu ülkede.
Ben tüm yeni aldığım parçalar sonrası ıskartaya çıkan malzemelerimi tutuyorum. Allah korusun bir gün bozulur da yedek olarak kalsın diye. Ölü fiyata satmaktansa daha kötü zamanlara saklamak en iyisi bu devirde.

Ben tüm yeni aldığım parçalar sonrası ıskartaya çıkan malzemelerimi tutuyorum. Allah korusun bir gün bozulur da yedek olarak kalsın diye. Ölü fiyata satmaktansa daha kötü zamanlara saklamak en iyisi bu devirde.
Ben iş yerinde ki bilgisayarı sattım. Laptop almak için. İşin iyi tarafı iyi fiyata sattım. Ama gel gör rezalet yani.

Şunların arasından bir tane seçeceğim.

Son düzenleme:
Gerçekten mi? Isınma problemi ve ekran kartı sürücü problemi varmış.

Artık o problemler yazılım ile kalktı bende muadili olan MSI Alpha 17 kullanıyorum ekran kartım ve işlemcim birebir Dell ile aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı