Acer Nitro 5 Ryzen 5600H alınır mı?

Fiyatlar artınca 1650 ekran kartlara inmek zorunda kaldım. i5 11300H işlemcili olanı var. Aralarında ki fiyat farkı 227 TL. Bahsettiğim diğer işlemci 5600H.

5600H çok daha iyi onu tercih et.

Son düzenleme:
Lenovo daha iyi ama bu modelin de bir sorunu yok.
Fiyatlar günden gğne gıdım gıdım artıyor. Şu an en ucuz F/P olarak bunu bulabiliyorum.

Sana şöyle bir şey danışmak istiyorum. Oyun olarak football manager gibi oyunları kaldıran bir ofis bilgisayarı önerebilir misin? İş yerine bu kadar fazla para yatırmak istemiyorum açıkçası.

Zaten günde 1-2 saat oynarım. Genel de internet ve muhasebe için kullanacağım. Ama ileride de satabileceğim bir laptop olsun.

Fiyatlar günden gğne gıdım gıdım artıyor. Şu an en ucuz F/P olarak bunu bulabiliyorum.

Sana şöyle bir şey danışmak istiyorum. Oyun olarak Football Manager gibi oyunları kaldıran bir ofis bilgisayarı önerebilir misin? İş yerine bu kadar fazla para yatırmak istemiyorum açıkçası.

Zaten günde 1-2 saat oynarım. Genel de internet ve muhasebe için kullanacağım. Ama ileride de satabileceğim bir laptop olsun.

Oyun laptopu olarak Acer Nitro 5 veya Ideapad Gaming 3'ün 1650 modellerini alabilirsin ofis olarak bunlara bak:

Oyun laptopu olarak Acer Nitro 5 veya Ideapad Gaming 3'ün 1650 modellerini alabilirsin ofis olarak bunlara bak:

Yalnız ben bütçeyi ofis olarak en fazla 9K olarak indirdim. 😀 ofisten kastım internet, muhasebe gibi araçları kullanma, YouTube be en fazla Football Manager oyunu

Yalnız ben bütçeyi ofis olarak en fazla 9K olarak indirdim. 😀 ofisten kastım internet, muhasebe gibi araçları kullanma, YouTube be en fazla Football Manager oyunu

O zaman bunlara bak:

O zaman bunlara bak:
İntel olan da win 10 gömülü. Diğerinin rengi çok hoş. Kararsız kaldım ama güzeller. Eskiden 1060 ekran kartlılar vardı. Onlar artık piyasada yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı