Acer Nitro 5 soğutucu önerisi

mmttcnpltt

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Acer Nitro 5 aldım ısınma sorunu olduğu söyleniyor. Soğutucu önerisi olan var mı? Fotoğrafını attığım soğutucu yeterli olur mu? Pahalı mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-28-16-29-56-272_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2021-07-28-16-29-56-272_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Nitro 5'lerde ısınma sorunu yok. Soğutucuya gerek yok bence ama illa alacaksanız bunu almayın.
Bu kadar emin nasıl oluyorsunuz ? Ya da ısınma sorunu var yok demeden somut bir veriye dayanıyor mu dedikleriniz ? Yani ısınma sorunu yoktan kasıt 90-95 derece mi ya da başka bir aralık mı, Ryzen modeller için mi dediniz ? Bu soruların cevabına göre değişir sonuç.

Konu sahibine gelirsek Nitro 5 kasası soğutucudan verime imkân tanımıyor. Stand olarak alabilirsiniz iyi kötü de hava akışı olmuş olur, fazlasını beklemeyin hayal kırıklığından öte gitmez.

Bu kadar emin nasıl oluyorsunuz ? Ya da ısınma sorunu var yok demeden somut bir veriye dayanıyor mu dedikleriniz ? Yani ısınma sorunu yoktan kasıt 90-95 derece mi ya da başka bir aralık mı, Ryzen modeller için mi dediniz ? Bu soruların cevabına göre değişir sonuç.

Konu sahibine gelirsek Nitro 5 kasası soğutucudan verime imkân tanımıyor. Stand olarak alabilirsiniz iyi kötü de hava akışı olmuş olur, fazlasını beklemeyin hayal kırıklığından öte gitmez.
i7 10750 H malesef ısınacak f/p sogutucu modeli onerebilir misiniz ?

i7 10750 H malesef ısınacak f/p sogutucu modeli onerebilir misiniz ?
Pek bilgim yok ben uyduruktan Frisby kullanıyorum hiçbir fark yaratmıyor. Kasanın altı kapalı sayılır ve bakır blok da yok. Fazla para harcamayın derim. 10750H için UV, sıcaklık limiti ve frekans limiti ile çok güzel dereceler ve performans elde edersiniz emin olun.

Pek bilgim yok ben uyduruktan Frisby kullanıyorum hiçbir fark yaratmıyor. Kasanın altı kapalı sayılır ve bakır blok da yok. Fazla para harcamayın derim. 10750H için UV, sıcaklık limiti ve frekans limiti ile çok güzel dereceler ve performans elde edersiniz emin olun.
10750H a uv ayari yapilamadigi soyleniyor doğrumu ?

10750H a uv ayari yapilamadigi soyleniyor doğrumu ?
Doğru idi ancak artık mümkün. Mobil olduğum için şu an nasıl yapıldığını paylaşamıyorum. Birkaç saat içinde yardımcı olabilirim. @erengore Hocam yardımcı olacaktır.

Yaparız ama o işlemcilerde aşırı etkili olmuyor genelde. Yine de yardımcı olmaya çalışırım. Elbet siz de isterseniz. Bunun için ThrottleStop kullanacağız.
hocam cihaz yeni elime ulasti nitro sense actim bostayken 50-55 civari guncellemeleri aliyorum klavye isiniyor diyorlardi gercekten oyle Allahtan surekli oyun oynayan birisi degilim

Yeni konular

Geri
Yukarı