Acer Nitro 5 upgrade sonrası garanti durumu

Alperen4423

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul\Çanakkale
Daha fazla  
Arkadaşlar bende komple arka kapağı sökülen modelden var. Acer'a sorduğumda garanti dışı kalır dedi, fakat vidalarda etiket vs yok. Kendim açıp RAM'i taksam nasıl anlayabilirler? Servisi çok uzak ve İstanbul'da vakaların artmasından dolayı gitmem çok zor, kendi aracım olmadığı için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı durumdayım. Arka kapak ilk çıkarılırken çok zor çıkıyor. İkinci kez ise rahat bir şekilde çıkıyor. Anlama ihtimalleri fiziksel zarar verilmediği takdirde sadece dediğim şekilde olabilir.

Bu grupta Acer Nitro 5 tek kanal RAM mağdurları olarak toplandık. Daha fazla fikir için gelebilirsiniz.

Ben teknik desteği aradım ve sıkıntı yok dediler ama çıkan parçaları satamazsınız dediler RAM ekledim ve SSD yükseltim.
Ne zaman aradınız ? Bir de laptop kasasında RAM için ayrı kapak var mıydı ? ''İçindekini satamazsınız'' demişler ama biraz açar mısınız ?

2 Sene oldu benimki tek kapak açtığım zaman her şey ortada idi.
İyi de konu sahibinin garantisi devam ediyor. Sizin garanti bitmiş servisin izin verip vermeme yetkisi bile yok. Ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama cevabınızın kime ne faydası var ?

Yanlış yazmışım pardon benim PC aldım 3 haftalık iken açtım cihazı.
1 Sene oldu yanlış yazmışım.
Acer kutusunda HDD kablosu oluyor bu serviste taktırma olursa o kablo olmaması lazım.

Bir arıza olmadığı için göndermedim.
HP ASUS açabilirsin diyor Acer'dan öyle bir şey beklemezdim.
ASUS'da RAM SSD taktım 1 sene sonra anakart yandı garanti kapsamında adam anakart değiştirdiler benim ekstra taktığım parçaları test edip yeni anakart takıp gönderdiler cihazı.

Geri
Yukarı