Acer Nitro 5 Valorant değerleri nasıl?

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Valorant oyununda FPS, sıcaklık değerleri bu şekilde. Sizce iyi midir?
CPU sıcaklığı göstermiyor ama baktım 70 dereceyi geçmemiş.
Güç planı yüksek performansta.

Adsız.png

Ekran kartının benchmarklarına bakınca ortalama 80FPS aldıklarını gördüm medium ayarlarda. Sizin ayarlarınız nedir?

Ekran kartının benchmarklarına bakınca ortalama 80FPS aldıklarını gördüm medium ayarlarda. Sizin ayarlarınız nedir?
En yüksek ayarlardayım fakat VSYNC açık tutuyorum 100-120 FPS alıyorum orta ayarlarda fakat RX560X ekran kartım ara sıra %99 kullanıma çıkıyor oyunda MSA 4X ayarlarda

En yüksek ayarlardayım fakat VSYNC açık tutuyorum 100-120 FPS alıyorum orta ayarlarda fakat RX560X ekran kartım ara sıra %99 kullanıma çıkıyor oyunda
Ekran kartınızın %99'da kullanılması iyidir. Aşırı ısınma olmadığı sürece öyle olmasını sağlayın derim performans için. Ayrıca ayarlar yükseltildikçe kullanım artar. Değerleriniz bana normel geldi.

Ekran kartınızın %99'da kullanılması iyidir. Aşırı ısınma olmadığı sürece öyle olmasını sağlayın derim performans için. Ayrıca ayarlar yükseltildikçe kullanım artar. Değerleriniz bana normel geldi.
1 saattir oynuyorum oyunu ara sıra 75-80 olup geri düşüyor 70 e

Normal V-SYNC açıkmış sonuçta ama ekranda bozulma olmuyorsa bence bu ayarı kapayın Frametime düşer FPS arttıkça ve avantaj sağlar oyunda. Ayrıca madem 60Hz grafikleri maksimuma alın bence.

Normal V-SYNC açıkmış sonuçta ama ekranda bozulma olmuyorsa bence bu ayarı kapayın Frametime düşer FPS arttıkça ve avantaj sağlar oyunda. Ayrıca madem 60Hz grafikleri maksimuma alın bence.
Hocam ekranım 60 HZ olduğu için 60 FPS den fazla almaya ihtiyaç yok bence :)
Hocam en yüksek ayarlardayım 16X kenar yumuşatma açık 4x MSA açık ve yüksek grafikler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı