Acer Nitro 5 ve ASUS TUF 5800H RTX3070 fiyatları belli oldu!

Ryota

Hectopat
Daha fazla  
Umarım en yakın zamanda ülkemize de gelirler.
Acer'a sorduğumda "Nisan ayında stoklara gelecek" demişti. Bakalım. Fakat aklımdaki soru şu, geçtiğimiz jenerasyonun mid range bileşenleriyle çıktı bu kasalar ve ona rağmen termal problemler mevcuttu. Bu kadar güçlü bileşenleri taşıyıp soğutabilecekler mi acaba? Zaman gösterecek. 🙂
Yine mi Bruh moment. 12K'ya aldığım Predator'e şükür edeceğim o zaman.
Cidden öyle oldu. Elimizdekilere şükretmemiz gerek gibi duruyor. 1500€/$ hiç az bir para değil.
Hocam hadi İngiltere pahalı falan ama İtalya olmamış ya😔

MSI GP ile neredeyse aynı.
GP serisi varken Nitro veya TUF kasa alınır mı bilmiyorum ben de. Normalde 3060 da çıkacak Nitro'larda fakat bakalım. Umarım daha uygun olur.

Acer'a sorduğumda "Nisan ayında stoklara gelecek" demişti. Bakalım. Fakat aklımdaki soru şu, geçtiğimiz jenerasyonun mid range bileşenleriyle çıktı bu kasalar ve ona rağmen termal problemler mevcuttu. Bu kadar güçlü bileşenleri taşıyıp soğutabilecekler mi acaba? Zaman gösterecek. 🙂
Umarım soğutmayı düzgün yaparlar hocam, bu kadar para verip 95 üstü görmek huzursuz ederdi açıkçası.
GP serisi varken Nitro veya TUF kasa alınır mı bilmiyorum ben de. Normalde 3060 da çıkacak Nitro'larda fakat bakalım. Umarım daha uygun olur.
Umarım hocam, 17.3" olanlar nasıl olacak bakalım. :)
@Dark Lord of the Sith hocam, MUX var mıdır bunlarda?

Geri
Yukarı