Acer Nitro 5 vs Excalibur vs Monster

Kozmik034

Femtopat
İyi günler. İkinci el bu laptoplardan birini alacağım ama hangisini alsam kararsız kaldım. Casper ve Monster'e ön yargım var ama bilemedim.

Acer'in ışık sızması ve biraz ısınma problemi olduğunu biliyorum (Turbo Boost kapatınca halloluyor çoğunlukla) ama diğer modellerin ne tür problemleri var pek bilmiyorum. Casper sanırım 2 USB girişine sahip ve bu benim için problem yaratıyor.

Cihazların hepsi i5-9300H 1650 şeklinde, RAM'lar ve SSD'ler çok problem değil onları daha sonra halledebilirim. Acer'in baktıklarımdan birkaçı 120Hz ama diğer markaları bilmiyorum.

Bu cihazları bilen/kullanan kişiler yorumlarını yapabilir mi?

Bu modeller arasından Acer Nitro modelini almalısınız. Bu arada bütçeniz nedir? Casper ve Monster aklınıza gelebilecek her türlü sorunu çıkarabilir ama şansınıza bağlı bir durum :).

Bu modeller arasından Acer Nitro modelini almalısınız. Bu arada bütçeniz nedir? Casper ve Monster aklınıza gelebilecek her türlü sorunu çıkarabilir ama şansınıza bağlı bir durum :).
İkinci el olarak Acer ler 6k nin altında oluyor bazen. O fiyata da 3550h a asla para vermem (sıfır olarak). Bulursam Acer alacağım yoksa daha fazla biriktirip üst modellere çıkacağım
Acer ve Casper kullandım. İkisi de kardeşimin gazabına uğradı 😂 Acer en beğendiğim ve de en az sorun çıkartanıydı. Monster hakkında fikrim yok maalesef😔

Sağ olun, Casper ve Monster'i tamamen çıkardım artık. İkisinden de yeterince olumsuz yorum aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı