Acer Nitro 5 vs HP Omen

Fark eder mi? 2-3 senede kullandıkları malzemeleri mi değiştirecekler? Aynı HM'ler, aynı dandik chipsetler. Kasayı janjanlı yap, 1-2 fan ekle, soğutucuyu şekil yap. Oldu bitti değil mi?😀😃😄😁
Eminim Pavilion ilk çıktığı zamanlarda onun için iyi şeyler düşünmüşsünüzdür.

Bak onlar Pavilion. Bu Omen. Ayrıca Acer da 2019 ve öncesine kötüydü onlarda gelişti ve buralara geldi yalan mı?

OMEN in iç kısmına baktım şimdi 2. SSD yuvası diğeriyle aynı boyutta. Nitroda 2. ssd daha kısa olmak zorunda sanırım onu bulmak da biraz zor herhalde o yüzden omen diyorum şu an.
OMEN in iç kısmına baktım şimdi 2. SSD yuvası diğeriyle aynı boyutta. Nitroda 2. ssd daha kısa olmak zorunda sanırım onu bulmak da biraz zor herhalde o yüzden omen diyorum şu an.
Hayır düzeltiyorum öyle değilmiş.

Son düzenleme:
Konuyu okudum ama bazı arkadaşlar inatla anlamamış. Şöyle izah edeyim biri B segmenti araç (örneğin Corsa) diğeri D segmenti araç (örneğin Insignia). Böyle bakılınca fiyatlar da yakınsa tabii ki D segment araç tercih edilir. Genel açıdan üst segment araç B segment araçtan üstündür. Sadece beygire, torka veya yakıt tüketimine bakılmaz.

Omen öneririm.

Alacak olan arkadaş tercih etsin. Sonuçta cihazların özellikleri aynı. Bırakalım hangisini istiyorsa onu alsın tartışmanın anlamı yok. Belki önemli gördüğü farklı bir şey vardır sizin dediklerinizden.
Konuyu okudum ama bazı arkadaşlar inatla anlamamış. Şöyle izah edeyim biri B segmenti araç (örneğin Corsa) diğeri D segmenti araç (örneğin Insignia). Böyle bakılınca fiyatlar da yakınsa tabii ki D segment araç tercih edilir. Genel açıdan üst segment araç B segment araçtan üstündür. Sadece beygire, torka veya yakıt tüketimine bakılmaz.

Omen öneririm.

Kalktı. W değeri yazılıyor artık.

İyidir demek iyi demek. Nitro'nun soğutması berbat değil ancak Omen'in daha iyi. Omen ile aynı sınıfta bile değil cihazlar.
HP ürün tanıtım sayfasında hala max-q şeklinde geçiyor, 2021 omen için.

GRAFİK KARTI (AYRIK)
NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Dizüstü Bilgisayar GPU (8 GB GDDR6 ayrılmış)
GRAFİK NOTU
NVIDIA® Max-Q teknolojisi

Yeni konular

Geri
Yukarı