Acer Nitro 5 vs HP Pavilion Gaming 15 vs Excalibur G770

Bütçe
6800-8000

Hanlar hanı

Picopat
Daha fazla  
Acer Nitro 5

HP Pavilion Gaming.

Excalibur G770.

Isınma, oyun performansı en önemlisi uzun ömürlülük konusunda hangisi daha iyi olur?
Excalibur Casper'in kötü imajını düzeltti diyorlar bazı yerlerde Acer ve Excalibur'un çok ısındığı söyleniyor HP hakkında pek bir şey duymadım kullanan arkadaşlar varsa memnun mu?

Acer Nitro 5

HP Pavilion Gaming.

Excalibur g770.

Isınma, oyun performansı en önemlisi uzun ömürlülük konusunda hangisi daha iyi olur?
Excalibur Casper'in kötü imajını düzeltti diyorlar bazı yerlerde Acer ve Excalibur'un çok ısındığı söyleniyor HP hakkında pek bir şey duymadım kullanan arkadaşlar varsa memnun mu?

Bu cihazların içinde Acer alınır bir de Lenovo'nun Legion 5 serisi var bunu kontrol edin derim.

Acer Nitro 5

HP Pavilion Gaming.

Excalibur g770.

Casper alınmaz.

Acer Nitro 5

HP Pavilion Gaming.

Excalibur G770.

Aralarında en iyi seçenek Acer'dir fakat hiçbirini almayın önerdiğimi de inceleyebilirsiniz.

Not: Tek eksisi 60HZ olması o da bu fiyata pek yok zaten. Baktığınıız Acer 120 HZ, benim attığım Acer 60HZ

Onlardan Acer alınabilir.
Ama siz bunlara bakın ;

Geri
Yukarı