Acer Nitro 5 vs HP Pavilion Gaming 15 vs Excalibur G770

Bütçe
6800-8000
Onlardan Acer alınabilir.
Ama siz bunlara bakın ;
Mağazaya gidip almayı düşünüyordum yinede bunları bir gözden geçiricem Acer ve Excalibur arasında gitgeldeyim şuan ama sanırım Acer tercih edicem

Acer Nitro 5

HP Pavilion Gaming.

Excalibur G770.

Isınma, oyun performansı en önemlisi uzun ömürlülük konusunda hangisi daha iyi olur?
Excalibur Casper'in kötü imajını düzeltti diyorlar bazı yerlerde Acer ve Excalibur'un çok ısındığı söyleniyor HP hakkında pek bir şey duymadım kullanan arkadaşlar varsa memnun mu?
Bütçeyi sonradan fark ettim attığım üründen daha iyileri mevcut hiç ona bakmayın 8000TL gibi bir bütçeniz varsa.

(120HZ)

144HZ 512GB SSD bulunduran Asus'a bakınız.

Sitesinden özelleştirip alın diyorsun hiçbir şekilde alınmaz.
Excalibur çok sıkıntılı bir cihazmı hocam ?
Bütçeyi sonradan fark ettim attığım üründen daha iyileri mevcut hiç ona bakmayın 8000TL gibi bir bütçeniz varsa.

(120HZ)

144HZ 512GB SSD bulunduran Asus'a bakınız.
Asus gerçekten özellik ve yorum bakımından çok iyi görünüyor hocam fakat ben biraz elden alışveriş yapma taraftarıyım yinede bunu değerlendiricem
Excalibur almayın pişman olursunuz. Mağazadan alma sebebiniz nedir ?
Aldığım PC yi önceden görüp ışık sızması ölü piksel gibi sorunlar varmı diye bakmak içimi daha rahat ettiriyor sonradan iade süreci oluşturmak gibi şeyler biraz yorucu geliyor ayrıca biraz da güvensizlik var diyebilirim hocam

Excalibur çok sıkıntılı bir cihazmı hocam ?

Asus gerçekten özellik ve yorum bakımından çok iyi görünüyor hocam fakat ben biraz elden alışveriş yapma taraftarıyım yinede bunu değerlendiricem

Aldığım PC yi önceden görüp ışık sızması ölü piksel gibi sorunlar varmı diye bakmak içimi daha rahat ettiriyor sonradan iade süreci oluşturmak gibi şeyler biraz yorucu geliyor ayrıca biraz da güvensizlik var diyebilirim hocam
Kapanma olduğundan dolayı pek elletmiyorlar uzaktan baktırıyorlar diyebilirim ve AVM'ler kapalı durumda. Tabi baktığınız Teknoloji mağazasında istediğiniz Laptop bulunmuyorsa başka AVM'ler gezmekte zor fakat kararınıza saygı duyuyorum.

Excalibur çok sıkıntılı bir cihaz mı hocam ?
Evet Excalibur çok sıkıntılı bir cihaz.
Aldığım PC yi önceden görüpmı diye bakmak içimi daha rahat ettiriyor sonradan iade süreci oluşturmak gibi şeyler biraz yorucu geliyor ayrıca biraz da güvensizlik var diyebilirim hocam
Haklısınız ama internette güvenilir bir sitede gerçekten daha ucuz ve daha iyi bir model alabilirsiniz . Ben olsam daha çok para vermek yerine ışık sızması , ölü piksel vb. sorunlar var ise iade ile uğraşmayı tercih ederim ama öyle şeyler olma ihtimali çok düşük.

Haklısınız ama internette güvenilir bir sitede gerçekten daha ucuz ve daha iyi bir model alabilirsiniz . Ben olsam daha çok para vermek yerine ışık sızması , ölü piksel vb. sorunlar var ise iade ile uğraşmayı tercih ederim ama öyle şeyler olma ihtimali çok düşük.
Sağolun hocam ya Acer alıcam yada Asus ö

Hocam bir sorum daha olucakti Asus tüf gaming çok ısınıyor diyorlar böyle bir sorun varmı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı