Acer Nitro 5 vs Lenovo Ideapad Gaming 3

Levia

Hectopat
Merhabalar, Acer Nitro 5 ve Ideapad Gaming 3 arasında kaldım. Acer Nitro'nun çoğu modelinde stok yok, bulabildiğim bilgisayarlar da Intel işlemciliydi ve depolaması IPG'ten düşüktü. Ideapad Gaming 3'te Coil Whine sorunu olduğu söyleniyor. Birkaç kişi anakart sorunları vs. yaşadığını söylüyor, bunlar kronik mi? Isı değerleri neler?

@marshall matherss hocam sizin anakart düzeldi mi?

Her gün aynı konu açılıyor. CW sıkıntısı yok, anakartta bir sıkıntı da yok. Kronik sıkıntılı bir cihaz değil ideapd gaming 3. Kullanmayanların çoğu CW var diyor ama :F

Her gün aynı konu açılıyor. CW sıkıntısı yok, anakartta bir sıkıntı da yok. Kronik sıkıntılı bir cihaz değil ideapd gaming 3. Kullanmayanların çoğu CW var diyor ama :F
Hocam biri var diyor biri yok diyor ben de arada kaldım. Biri bu cihazı almayın, önce CW sonra anakart sıkıntıları çıkıyor demişti hatta.

Vallaha hocam bizzat kullanıyorum. Eski bilgisayarımda oldupu gibi çok nadir oluyor çok çok sessiz bir ortamda ara sıra ses oluyor. Nedense bu cihazı kullanmayan herkes coil whine var diyor anlayamıyorum…

Ses seviyesi olarak her cihazda farklı seviyede olacaktır illaki. Zaten o DC grubunda gelip de oyunda beni rahatsız ediyor diyen yoktu ince tiz bir sesin olduğu söyleniyordu.
Hocam soğutması nasıl? Bu model ile ilgili hiçbir bilgi bulamadım.

Soğutmadan yana şüpheniz olmasın AMD'li versiyonların 85'i geçtiği nadiir görülür bu PC de.

Geri
Yukarı