Acer Nitro 5 vs MSI 15 a5efk 002xtr

somebody32

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Sadece İtopya'da var ve taksitlendirmeye faiz ekleniyor bütçemi aşıyor onu alamıyorum bu 2'si benim için uygun şu anlık tavsiye için teşekkürler

Bu ikimiz haricinde Monster v21.7 bakabilirsin. Daha iyidir sorunsuz modeldir kronik sorunu yok. Uygunsa onu almanı öneririm yoksa Acer'i al.

Bu ikimiz haricinde Monster v21.7 bakabilirsin. Daha iyidir sorunsuz modeldir kronik sorunu yok. Uygunsa onu almanı öneririm yoksa Acer'i al.
hocam monster 3060 acerle aynı fiyata geliyor acer çok uygun gibi geldi bana ekranı iyi 3070 ve monster 500gb ssd veriyor acer 1tb çok açık fark var sırf marka için bu kadar düşülür mü yani acer çok mu kötü diyorum şu an kendime o yüzden acere çok yakınım ama msida aklımı karıştırdı bi sormak istedim

Hocam Monster 3060 Acer'le aynı fiyata geliyor Acer çok uygun gibi geldi bana ekranı iyi 3070 ve Monster 500GB SSD veriyor Acer 1TB çok açık fark var sırf marka için bu kadar düşülür mü yani Acer çok mu kötü diyorum şu an kendime o yüzden Acer'e çok yakınım ama MSI'da aklımı karıştırdı bir sormak istedim

Ben 3070 21.7'den bahsediyorum ancak zam yemiş. Acer'ı alabilirsin sorunu yok.

ben acer modelini siparis verdim bu arada full hd yaziyor ama aslinda cihaz qhd boyle bir avantaji da mevcut. daha once nitro modelin eski versiyonlarını kullandim cok memnun kaldim. hayirli olsun

Geri
Yukarı