Acer Nitro 5 yüksek sıcaklık değerleri

Peki hocam.
Ne oluyor ya bu Acer Nitro 5e.

Eki Görüntüle 896868

Elinizle dokunun F tuşlarının üstüne sıcaklık var mı? Görev yöneticisinden GPU sıcaklığını da kontrol edin. Eğer cidden 95 C ise dokununca 2 saniyede çekmek zorunda kalırsınız.

Ya şimdi kapattkm hocam fiştrnde çektim kasada sıcaklık vardı kırmızı yeri VAE bir tane dokunulmuyordu fişten çektim biraz dinlenmeye bıraktım.

Ben de ASUS'un bir Gaming laptopunu kullanıyorum. Sıcaklık değerleri laptop için çok da anormal değil.

Not: Laptopun klavyesinde çok yüksek sıcaklıklar oluşmuyor.

Ben de ASUS'un bir Gaming laptopunu kullanıyorum. Sıcaklık değerleri laptop için çok da anormal değil.

Not: Laptopun klavyesinde çok yüksek sıcaklıklar oluşmuyor.
Hocam bende kullanıyorum ASUS ROG STRİX ama bu değerleri oyuna girince "maksimum" olarak görüyorum. Arkadaş günlük kullanımda bu değerleri almış. Acaba fanlarınız çalışıyor muydu bu sıcaklıklar varken? Eğer sessiz moda aldıysanız fanlarınızın çalışma hızı soğutma için yetmiyor olabilir.

Hocam bende kullanıyorum ASUS ROG STRİX ama bu değerleri oyuna girince "maksimum" olarak görüyorum. Arkadaş günlük kullanımda bu değerleri almış. Acaba fanlarınız çalışıyor muydu bu sıcaklıklar varken? Eğer sessiz moda aldıysanız fanlarınızın çalışma hızı soğutma için yetmiyor olabilir.
Haklısınız günlük kullanımda bu sıcaklıklar normal değil. Yanlış anlamışım kusura bakmayın. Konuya dönersek müşteri hizmetleriyle görüşmenizi ve gerekirse servise göndermenizi tavsiye ederim.

Bende de sıcakdı. İşlemci 80 kadardı ve ekran kartı gözükmüyordu sıcaklık o şekilde sıcakdı lakın ilk gündü o tüm driver falan güncelledim artı kendi sitesindeki dediklerininde güncelledim 2 3 ayar yaptı abim şimdi çok normal ses bile çıkmıyor oyuna girince. Fanda 60'ı gecmiyor GPU ya da CPU da tam değerleri bilmiyorum ama 60 dereceyi geçince fanlar hemen devreye giriyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı