Acer Nitro 515-44 nasıldır?

Oyun mu iş mi öncelik ? Bütçe maksimum ne kadar ?

Ryzen 7-4800 h.
1650 Ti.
8 GB RAM 256 SSD ( 8 GB RAM + 1 TB HDD taktırıcam)
144 Hz ekran.
Yani bilgisayarlarımı çok değişemiyorum, Acer alsam 5-6 yıl kullanır mıyım?

Evet kullanırsınız güzel cihaz. MSI kullanan biri olarak MSI tavsiye ederim tabii ki de ama Acer'in de üzeceğini sanmıyorum hem zaten MSI'ın bu özellikteki laptopları çok pahalı. O yüzden Acer'i alabilirsiniz, burada kullanan çok arkadaş var.

Evet kullanırsınız güzel cihaz. MSI kullanan biri olarak MSI tavsiye ederim tabii ki de ama Acer'in de üzeceğini sanmıyorum hem zaten MSI'ın bu özellikteki laptopları çok pahalı. O yüzden Acer'i alabilirsiniz, burada kullanan çok arkadaş var.
Msi biraz bütçeyi aşıyor diye Monster’a yönelmiştim aslında sonra i5-10.nesilden ise (i7-10 alamıyordum) ryzen 7-4800h acer alayım dedim süreç göstericek artık teşekkür ederim.

Elimde patladı hocam ürünü aldım. Şarjı çalışmıyor servis apayrı alemde zaten kısaca kaldı elimde bakalım 1-2 ay süründürürler beni. Çok hevesliydim aşırı üzüldüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı