Acer Nitro AN 515-42 bakım tavsiyesi

KebabıAlanya

Decapat
Arkadaşlar bundan 7 ay önce internet üzerinden Acer Nitro AN 515-42 modelli oyuncu laptopu aldım. Aradan 7 ay geçti ne bakım yaptım ne de temizleme yaptım. Çünkü daha öncesinde laptop kullanmamıştım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Temizliği nasıl olur, termal macunu nasıl sürerim, kaç ayda bir bakım yapmalıyım filan fişman bunları bilmiyorum. Sonrasında oynadığım oyunlarda 70 80 arası sıcaklık görüyorum. Bu sıcaklık normal mi ? Laptop'u full şarjda kullanıyorum bu da sorun olur mu ? Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar bundan 7 ay önce internet üzerinden Acer Nitro an 515-42 modelli oyuncu laptopu aldım. Aradan 7 ay geçti ne bakım yaptım ne de temizleme yaptım. Çünkü daha öncesinde laptop kullanmamıştım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Temizliği nasıl olur, termal macunu nasıl sürerim, kaç ayda bir bakım yapmalıyım falan fişman bunları bilmiyorum. Sonrasında oynadığım oyunlarda 70 80 arası sıcaklık görüyorum. Bu sıcaklık normal mi? Laptop'u Full şarjda kullanıyorum bu da sorun olur mu? Şimdiden teşekkür ederim.

Arada bir pil de kullanın benim eski laptop sırf prizde kullandığımdan bataryası çöp oldu tabii laptoptan laptopa değişiklik gösterir eğer bakım yapmak istiyorsanız genel anlamda alt kapağını açın bakın toz var mı diye ama 7-8 ayda olacağını sanmam, ve termal macun için bana sorarsanız biraz erken, çöp klasörlerinizi temizleyin bir de laptop ısınması aşırı normal altına soğutucu alabilirsiniz az da olsa çözer.

Isınma normal ağır oyunlarda 90 ve üzerine çıkmadığı taktirde sorun yok arada çıkabilir önemli olan sabit o ısıda kalmaması.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video sana yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı