Acer Nitro AN515-43 her şey de kasıyor

Denek

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı NVIDIA GTX 1650.
İşlemci AMD Ryzen 5 3550H with Radeon Vega Mobile GFX 2.10 GHz.
Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 5,94 GB) tek kanal 8 GB RAM.
Sistem türü 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci.

Acer Nitro AN515-43​

Bilgisayarım çok fazla kasıyor Roblox'dan tut Brawlhalla'ya kadar en basit oyunlarda bile kasıyor. Bazen yalnızca Opera'yı çalıştırmış olmama rağmen yine kasıyor.
Oyun oynarken baktığımda ne zaman kassa GPU ve CPU değerleri %10 altına düşüyor. Akla gelecek basit işlemleri (format sürücüler vb.) Yaptım işe yaramadı.

4 GB RAM'lı bilgisayarda bile bunları rahatlıkla oynayabiliyorum.
hocam guc modunda performans ve sarjda oynadiginiza eminsiniz dimi bakmissinizdir ama sorayim dedim sicakliklar ne alemde? belki sicaklayinca dusuyordur
bide ekran karti gerektiren oyunlarda denedinizmi hiç daha zorliyacsk oyunlar witcher 3 rdr2 gibi onlarda kullanim nasil

Hocam guc modunda performans ve şarjda oynadiginiza eminsiniz değil mi bakmissinizdir ama sorayim dedim sicakliklar ne alemde? Belki sicaklayinca dusuyordur.
Bir de ekran karti gerektiren oyunlarda denedinizmi hiç daha zorliyacsk oyunlar Witcher 3 RDR2 gibi onlarda kullanim nasıl.

Evet şarjda ve her şey yüksek performansta. Apex Valorant For Honor gibi oyunlarda da kasıyor.
Sıcaklık 95 derece genelde.

hocam kullanimlara baktiginiza gore farketmissinizdir islemci isininca gucunu mu düşürüyor max derecesi 105mis aslinda islemcinin 95 orta fazla denebilir

Yeni konular

Geri
Yukarı