Acer Nitro AN515-43 için RAM önerisi

partylikeits1941

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarıma 8 GB daha RAM eklemek istiyorum, uyumluluğundan emin olduğum bir tek Crucial'ın bir modeli var, ondan da Advisor tool sayesinde eminim. Onu da yine size danışmak için ekliyorum. Bu aşağıda attığım RAM'ler PC'me uyumlu mudur? Bilgisayarım, Acer Nitro AN515-43. CPU-Z görüntüleri aşağıda.

a.png

aa.png

aaa.png

Ekleme: Arkadaşlar, bir de şöyle bir şey fark ettim, bir etkisi var mı bilmiyorum ama, CPU-Z 2666 MHz gösteriyor, görev yöneticisinde performans kısmında ise bellek hızına 2400 MHz diyor. Farklı bir şey alıp patlamak istemiyorum. Nedir bunun olayı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla alakalı değil kusura bakmayın. Laptoptan memnun musunuz bende almayı düşünüyorum.

Konuyla alakalı değil kusura bakmayın. Laptoptan memnun musunuz bende almayı düşünüyorum.
Hocam cezalıydım yazamadım kusura bakmayın. Laptoptan memnunum ancak 8 GB RAM olmasına rağmen, APU sistem olduğu için fiilen 6 GB kullanabiliyorum. Dolayısıyla 8 GB RAM isteyen oyunlarda çok sık FPS düşüşleri yaşıyorum. Yani PC’nin fiyatı neyse, ona en az(4 GB RAM) 250-300 TL ekleyin, ona göre muadilleriyle karşılaştırın.
Arkadaşlar 1-2 gün içinde almam lazım, yardımcı olursunuz sevinirim, muadil forumlarda da sordum yanıt alamadım. Biraz acil bir durum

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı