Acer Nitro AN515-44 nh nasıldır?

niimet

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Bu model alınır mı? Sanırsam tek kanal 16 RAM'i varmış. Oynayacağım en güçlü oyunlar Civilization 6 ve Bannerlord. Onun dışında günlük işlerde veya kod yazarken Unity'de çalışırken sıkıntı çıkarır mı?

İyidir. bende i7 10 nesilli RTX'li modeli var acayip iyi incelemelerinde bak derim gram ısınmıyor yani tavsiye ederim, aynı kasa zaten kendin Google'den gircen bir de numarasını ürünün oradan seccen driverlarınıda indircen olur biter ben kullanıyorum çok iyi 60 dereceyi geçince fanlar el atıyor.

İyidir. bende i7 10 nesilli RTX'li modeli var acayip iyi incelemelerinde bak derim gram ısınmıyor yani tavsiye ederim, aynı kasa zaten kendin Google'den gircen bir de numarasını ürünün oradan seccen driverlarınıda indircen olur biter ben kullanıyorum çok iyi 60 dereceyi geçince fanlar el atıyor.
Hocam sizin RAM'de tek kanal mı? Öyle ise nasıl performansı.

Merhaba arkadaşlar,

Bu model alınır mı? Sanırsam tek kanal 16 RAM'i varmış. Oynayacağım en güçlü oyunlar Civilization 6 ve Bannerlord. Onun dışında günlük işlerde veya kod yazarken Unity'de çalışırken sıkıntı çıkarır mı?
Hocam ben de bunun 8 gb ram 256 ssd modeli vardı, işlemci rdr2 cp2077 gibi oyunlarda 84-85 derece işlemci, ekran kartını sadece 4 saat rdr2 oynarken aralıksız 71 derece olarak görmüştüm. İşlemci ısınıyor diye düşünmeyin 105 dereceye kadar normal ama 90 üstüne de çıkmaz. 84-85 dereceyken zaten 3800 rpm çalışıyor 90 üstüne çıktığı anda 4700-5500 rpm işlemci ve ekran fanları çalışarak düzeltiyor. Her şeyi ben tam performansta kullanıyorum. Ram tek kanal olabilir benimki 8x1 di serviste ücretsiz takıp yolluyorlar ben ram ve hdd eklettim. Klavyesi aşırı rahat gerçekten işlemci render için kuvvetli oyunlar için de 1650 ti iş görüyor. Gayet memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı