Acer Nitro AN515-44 VS. HP Pavilion 15-DK0023NT

Bütçe
8300
Teşekkürler hocam beraberinde Şu RAM'i sipariş ettim uyumlu olacağını düşünüyorum siz ne dersiniz? Yanınada eski HP bilgisayarımdan kalma 1TB HDD'yi takmayı düşünüyorum 🤣
Olur büyük ihtimalle isterseniz bir bilendelal sitesine bir sorun ben oradan aldım orada model sorgulama vs de var. Ayrıca firma ilgili bir firma aldıktan sonra tekrar arayıp model numaramı sordular uyumlumu diye kontrol etmek için.
SSD kullandıktan sonra HDD mi o ne diyorsunuz benim 5 sene önceki bilgisayarımdan hatırlarım 45-60snde açılırdı.

Olur büyük ihtimalle isterseniz bir bilendelal sitesine bir sorun ben oradan aldım orada model sorgulama vs de var. Ayrıca firma ilgili bir firma aldıktan sonra tekrar arayıp model numaramı sordular uyumlu mu diye kontrol etmek için.
SSD kullandıktan sonra HDD mi o ne diyorsunuz benim 5 sene önceki bilgisayarımdan hatırlarım 45-60SND'e açılırdı.

HDD depolama için hocam cihazda 256 SSD var ama olur da lazım ederse diye 🤣

Hayırlı olsun kullandıktan sonra sıcaklık değerlerini paylaşabilir misiniz?

Tabii ki lakin 1 haftayı bulur zira Urfa'da yaşamaktayım kargo süresi uzun sürecektir tahminimce.

Bendede Acer Nitro 5 var sende sanırım Amd li versiyonu alıcaksın. Bir arkadaş vardı o çok sıkıntı (sıcaklık ve anakart yanması) çekmişti Amd'li modelde 3750h vardı sanırım. Kasa bence iyi ekran menteşeleri sağlam. Oyun içi fanları maxta kullanıyorum ben ve sesi çok fazla gerçekten. Eğer alıcak olursan kendine kaliteli bir termal macunda al. Lenavo'yuda araştırmak ve yorumlarına bakmak lazım biraz. Bana kalırsa Monster'a da bir şans vermelisin.
Gördüğün dereceler nedir acaba?

Gördüğün dereceler nedir acaba?
Bana soruyorsan. Pubg yüksek performansta 92 - 94 derece, nihai mod da 94 derece, dengeli de 75 derece ve güç tasarrufu 70 derece. Valorant'ı ise güç tasarrufu ve dengelide oynuyorum maks 75 derece oluyor. Daha diğerki oyunlarıda yazarım ama bu bilgisayarı almayı düşünüyorsan yüksek sıcaklıklara katalanacaksın maalesef.

Bana soruyorsan. Pubg yüksek performansta 92 - 94 derece, nihai mod da 94 derece, dengeli de 75 derece ve güç tasarrufu 70 derece. Valorant'ı ise güç tasarrufu ve dengelide oynuyorum maks 75 derece oluyor. Daha diğerki oyunlarıda yazarım ama bu bilgisayarı almayı düşünüyorsan yüksek sıcaklıklara katalanacaksın maalesef.
7000 - 7.500tlye ne önerirsin ki? hp pavilion alacaktım ona ısınıyor dediler monster abraya da alma dediler msi gf63 var o da 8.3k, kasalar zaten artık laptoplarla ayni fiyatta.

7000 - 7.500tlye ne önerirsin ki? hp pavilion alacaktım ona ısınıyor dediler monster abraya da alma dediler msi gf63 var o da 8.3k, kasalar zaten artık laptoplarla ayni fiyatta.
Valla bunun için konu açarsan sana daha iyi yardımcı olurlar. Yorum işine girersen her laptopun kötü yönleri var maalesef . Yorumları çok takma. Benim aldığım modelin bir üstünü alıp çok sıkıntı çeken var biraz da şans işi bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı