Acer Nitro AN515-44 VS. HP Pavilion 15-DK0023NT

Bütçe
8300
Valla bunun için konu açarsan sana daha iyi yardımcı olurlar. Yorum işine girersen her laptopun kötü yönleri var maalesef . Yorumları çok takma. Benim aldığım modelin bir üstünü alıp çok sıkıntı çeken var biraz da şans işi bunlar.
Konu açtım açmasına, zaten herkes https://www.hepsiburada.com/acer-ni...bilir-bilgisayar-nh-q9hey-005-p-HBV00000YDN4I
modelini tavsiye ediyor Msi GF63'e karşı ama bir kaç kişi çok ısındığını, bir kaç kişi ise buz gibi çalıştığını söylüyor anlayamadım ki ben de.

Hayırlı olsun kullandıktan sonra sıcaklık değerlerini paylaşabilir misiniz?

Hocam cihaz bugün elime ulaştı Windows kurulumu vs. Den sonra ilk olarak Green hell ile 1 saat 1080p en yüksek ayarlarda oynadım cihaz 60 FPS verdi çıktığı en yüksek CPU sıcaklığı 67 GPU ise 62'lerde takıldı.

Hocam cihaz bugün elime ulaştı Windows kurulumu vs. Den sonra ilk olarak Green hell ile 1 saat 1080p en yüksek ayarlarda oynadım cihaz 60 FPS verdi çıktığı en yüksek CPU sıcaklığı 67 GPU ise 62'lerde takıldı.

Alan herkese soruyorum bu seride şikayet ısınma vs. yok denecek kadar az. Ben ne yaptıysam 81° yi geçemedim Cpu tarafında 😅 Güle güle kullanın.

Alan herkese soruyorum bu seride şikayet ısınma vs. yok denecek kadar az. Ben ne yaptıysam 81° yi geçemedim CPU tarafında 😅 güle güle kullanın.

Teşekkürler hocam bende hala 70 dereceyi aşmadı :D inşallah böylede devam eder :D
Alan herkese soruyorum bu seride şikayet ısınma vs. yok denecek kadar az. Ben ne yaptıysam 81° yi geçemedim CPU tarafında 😅 güle güle kullanın.

Hocam bugün Star Wars Jedi: Fallen Order'da yaklaşık bir 5 saat geçirdim aralıksız, Nitro sense arka planda açıktı CPU 67 GPU da 63 dereceyi geçmemiş 1080p Epic ayarlarda otomatik fanda bu andan itiraben Acer olmuş diyebiliriz :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı