Acer Nitro AN515-44 vs R5 1600 + GTX 1050 Ti

LordOfTheRoad

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da olduğu gibi bir PC alacağım bu 2'si arasında kaldım bir akıl verirsiniz artık şimdiden teşekkürler.

Biri laptop biri kasa farkındayım taşımayı işe katmayın PSU kasalı olanda kasadakini kullanacağım.

Aşağıdaki eşek ve Gamepower malları yerine laptop çok daha iyi. Masaüstü için farklı parçalar da seçerim dersen laptop fiyatının bir tık üstüne 1660'lı sistemler düşebiliyor.

Hocam bütçe belirtin ona göre tavsiye edelim. Tek tek parça almaktan ziyade hazır pc almak daha mantıklı ekran kartı fiyatları yüzünden.

Merhaba, başlıkta da olduğu gibi bir PC alacağım bu 2'si arasında kaldım bir akıl verirsiniz artık şimdiden teşekkürler.

Biri laptop biri kasa farkındayım taşımayı işe katmayın PSU kasalı olanda kasadakini kullanacağım.
Acer'i tavsiye ederim ben 1650,1050 Ti'den %40 performans veren bir ekran kartıdır.

@Ayhan the Great 1050 ti artık tercih edilmemesi gerekir.Yeni nesil oyunlarda verdiği performans yetersiz kalıyor .

Son düzenleme:

Hocam o SSD yerine bunu alın https://www.hepsiburada.com/sandisk...-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-480g-g26-pm-bd805683 gerçek indirimli SSD Donanım Arşivi bizzat hikayesinde paylaştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı