Elektronik Acer Nitro AN515-45 R5 5600H - RTX 3050 14.999

Bununla çok arasında kaldım. Nitronun bu seride ki kasaları pek hoş durmuyor, bir sonraki seride toparlamış ama birde soğutma sıkıntısı var diye okudum bir kaç yerde ama emin olamadım tabi.

Son düzenleme:

Bununla çok arasında kaldım. Nitro'nun bu seride ki kasaları pek hoş durmuyor, bir sonraki seride toparlamış ama bir de soğutma sıkıntısı var diye okudum birkaç yerde ama emin olamadım tabii.

Ekran kartı 60W, soğutma ve kalite olarak da Nitro'dan daha düşük bir model. İşlemcisi daha güçlü fakat TDP limitli o da. Bütçe yeten kişilerin Nitro tercih etmesini öneririm ben.

Burada belirttim o modelle arasındaki durumu, soğutma açısından sıkıntısı yok Nitro'nun.

Fiyat güzel, 75W 3050 bulunduruyor ve upgrade yaparken zarar vermezseniz garantı dışı kalmıyor. Tercih edilir.

Bu modeli almayın pişman olursunuz hele hele AMD işlemci varsa uzak durun driver sorunları lolde bile hata veriyor driver yüzünden boşta 80 dereceyi görüyor daha fazlası için tercih edebilirsiniz yani

Burada belirttim o modelle arasındaki durumu, soğutma açısından sıkıntısı yok Nitro'nun.
Bunu diyorsan kullanmıyorsundur fan traktör motoru gibi sona getirsen bile en kötü oyunda 90 derece rahat görürsün altına müko bir soğutucu alırsan öyle onlardan 700 1000 TL arası AMD işlemcisi çok zorlanıyor driver vs az önce anlattım

Yeni konular

Geri
Yukarı