Acer Nitro AN515-52 alınır mı?

Baran Yalçın

Hectopat
Daha fazla  

Bu dizüstü bilgisayarın özellikleri fiyatına göre gerçekten iyi. Ancak yorumlarda kimileri çok ısındığını yazmış. Oynadığım oyunlar en fazla LoL, Rainbow Six, Don't Starve gibi sistemleri çok zorlamayan oyunlar. Oyun yanında üniversitede günlük işlerimde kullanacağım yaklaşık 6 yıl boyunca. Bu bilgisayarın gerçekten ısınma problemi var mı yoksa termal macun + soğutucu ile bu sorun hallolur mu?

Bu dizüstü bilgisayarın özellikleri fiyatına göre gerçekten iyi. Ancak yorumlarda kimileri çok ısındığını yazmış. Oynadığım oyunlar en fazla LoL, Rainbow Six, Don't Starve gibi sistemleri çok zorlamayan oyunlar. Oyun yanında üniversitede günlük işlerimde kullanacağım yaklaşık 6 yıl boyunca. Bu bilgisayarın gerçekten ısınma problemi var mı yoksa termal macun + soğutucu ile bu sorun hallolur mu?

bu bilgisayarın 7300HQ ve 256 GB İNTEL M2 SSD versiyonunu kullanıyorum..
GTA5 dahil birçok oyunu oynadım herhangi bir performans sıkıntısı olmadı...
kendi çektiğim videolar bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu bilgisayarın 7300HQ ve 256 GB İNTEL M2 SSD versiyonunu kullanıyorum..
GTA5 dahil birçok oyunu oynadım herhangi bir performans sıkıntısı olmadı...
kendi çektiğim videolar bakabilirsiniz.

Ekran kartı sıcaklığı bence iyi gözüküyor ama GTA V oynarken işlemci sıcaklığı 94 dereceye kadar çıkmış, bu sizce zararlı değil mi?
İşletim sistemi Linux olduğundan bu kadar ucuz.Bunu almayın derim.Win 10 Home sürümü 1299 tl'dir.Diğer yerlerden ucuza bulabilir misiniz bilmem.
Açıkçası Linux olması benim için sorun değil, hatta o yüzden ucuzsa ne güzel işte. Ben ona Windows 10 yüklemeyi planlıyorum.

Daha önce Packard Bell kullandım 5 yıl..Bilmeyenler için Acer 'in yan markası idi.
Sonrasında 2018 temmuzunda Acer Nitro 5 aldım.13 aylık süreçte herhangi bir sıkıntı çıkartmadı.

Her markanın kötü ürünü illaki vardır Acer in kiler size denk gelmiş sanırım

Eski bir Acer mağduru😂 olarak Acer pişmanlıktır uzak durun derim.

Ekranla ilgili ne gibi bir sorun yaşadınız?

Neye dayanarak diyorsunuz bunu? Belki o bildiğiniz Acer değişmiştir. :D
Uzun süreli kullanmak istediğinizi belirtmişsiniz, ben kendi dizüstümü(5742g modeliydi) ancak 1,5 yıl kullanabildim sonra bilgisayarım bozuldu en ufak bir ısınmada kendini kapatıyordu macununu değiştirdim fanını temizledim bir süre düzelir gibi oldu sonrasında word, excel gibi office programlarını bile çalıştırmaya çalıştığımda hemen kapanıyordu. Acer'ın uzun soluklu kullanılabilir bir pc olduğunu düşünmüyorum daha kaliteli dizüstülere bakmanız yararınıza olur kanısındayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı