Acer Nitro AN515-54-734M Nasıldır?

kemalthehuman

Kilopat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, son zamanlarda hem okul hem şahsi ihtiyaçlar doğrultusunda dizüstü bilgisayar almaya karar verdim ve alabileceğim dizüstü bilgisayarları araştırdığımda karşıma fiyat performans açısından mantıklı olarak Acer'in Nitro 5 dizüstü bilgisayarı çıktı. Bazı sorunları olabildiği, özellikle ısındığına dair söylemler gördüm, sizce alınır mı?
Acer Nitro AN515-54-734M
16 GB Bellek
i7 9750H İşlemci
NVIDIA 1650 Ekran Kartı
256 GB SSD ve 1 TB harddisk

Ürün Linki: www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-54-734m-intel-core-i7-9750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q59ey-00c-pm-HB00000PJLQ4

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Casper Excalibur ile acer nitro 5 arasında kaldım. Aynı özellikte aynı fiyattalar, marka seçmeye kalıyor is aslında bi bakıma 🤔🤔
Açıkçası Casper bana hiç çekici gelemiyor çünkü daha önce hem tablet hem dizüstü olarak ürünlerini kullandım ama hiç memnun kalamadım. Teknoloji ilerledi, kısaca ne olur bilemem ama içimden almak hiç gelmiyor açıkçası. Dolayısı ile Casper'ın ürettiği bilgisayarları görünce direkt geçtim. Acer bu noktada ne derece farklıdır bilemem ama izlediğim bazı incelemelere bakarak pişman olacağımı düşünmüyorum, hatta aynı kasa farklı bileşenli bir bilgisayarı Technopat da inceledi ve yorumları iyiydi. Kalkıp taksitle 6300 TL bir bilgisayara vereceğim ve aynı kasada çok varyasyon var. İyice emin olmak istiyorum ister istemez. Umarım en doğru olan modelleri seçebiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı