Acer Nitro AN515-54 vs Monster Abra A5 v16.4

Teurastaja.

Kilopat
Fiyatları aynı ikisinin de. 15 ay kadar garantileri var. Kozmetik olarak bir sıkıntıları yok. Acer da 120Hz ekran, 8 GB RAM, 1TB HDD, 256 GB SSD, GTX 1650, i5 9300H var. Toplam 500GB veri yazılmış. Monster'da 60Hz, 16 GB RAM, GTX 1650, i5 9300H, 256 GB SSD (CrystalDiskMark sonuçları düşük gibime geldi. 7TB veri yazılmış). Bilgisayarda sürekli oyun oynayacağım ısınma sorunu yaşamak istemiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatları aynı ikisinin de. 15 ay kadar garantileri var. Kozmetik olarak bir sıkıntıları yok. Acer da 120Hz ekran, 8 GB RAM, 1TB HDD, 256 GB SSD, GTX 1650, i5 9300H var. Toplam 500GB veri yazılmış. Monster'da 60Hz, 16 GB RAM, GTX 1650, i5 9300H, 256 GB SSD (CrystalDiskMark sonuçları düşük gibime geldi. 7TB veri yazılmış). Bilgisayarda sürekli oyun oynayacağım ısınma sorunu yaşamak istemiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz?
monster abra tavsiye etmiyorum.

İstediğim cevabı alamadım. Rekabetçi oyunlar ve bir kaç tanede yüksek grafik isteyen oyunlar oynayacağım. Acer Nitro alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım? 1 haftadır 0 olsun 2.el olsun tüm sitelere baktım bu fiyat aralığında ancak bu özellikler oluyor. Baktığım laptop çok temiz kaçırmak istemiyorum.

İstediğim cevabı alamadım. Rekabetçi oyunlar ve birkaç tanede yüksek grafik isteyen oyunlar oynayacağım. Acer Nitro alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım? 1 haftadır 0 olsun 2.el olsun tüm sitelere baktım bu fiyat aralığında ancak bu özellikler oluyor. Baktığım laptop çok temiz kaçırmak istemiyorum.

Hocam aynı fiyat garanti süreleri aynı diyorsunuz. Neden kararsız kaldınız anlamadım? Acer daha temiz duruyor zaten şu anda attığınız verilere göre? Hani Monster Acer'den çok çok iyi bir marka olsa kararsızlığınızı anlayacağım ama o da yok. Özellikler de benzer hatta Acer daha iyi gibi. Neden kararsızsınız?

Geri
Yukarı