Acer Nitro AN515-55 BIOS güncellemesi

H2OFFT-Wx64.exe İsimli dosyayı yönetici olarak çalıştırman gerekiyor. Dosya emailında.
Yapıyorum şu an
H2OFFT-Wx64.exe İsimli dosyayı yönetici olarak çalıştırman gerekiyor. Dosya emailında.
Bir şey değişmedi yükledikten sonra performans olarak ama teşekkür ederim sağolasın.

Son düzenleme:
BIOS güncellemesiyle ilgisi yok. Güncelleme dikkat ettiyseniz AN515 55 serisine verildi. Özel bir ayrım yok.

Dediğiniz coil whine benzeri ses bana da ara sıra geliyor. Ben rahatsız olmuyorum, gerektiğinde de kulaklık takıyorum. (coil whine benzeri ses için değil, oyun oynarken) ancak içinizin rahat etmesi için servise gönderebilirsiniz.

İkinci olarak performans sorunları yaşıyor musunuz, siz veya arkadaşınız? Bizler yaklaşık 20-25 kişilik bir Discord grubu oluşturduk AN515 55 sorunları için. Hep beraber çözüm arıyoruz. Daha fazla bilgi ve görüş alışverişi için sizi ve arkadaşınızı da bekliyoruz.

Hocam Discord davet linkini tekrar verir misiniz attığınız zaman aşımına uğramış?

BIOS güncellemesiyle ilgisi yok. Güncelleme dikkat ettiyseniz AN515 55 serisine verildi. Özel bir ayrım yok.

Dediğiniz Coil Whine benzeri ses bana da ara sıra geliyor. Ben rahatsız olmuyorum, gerektiğinde de kulaklık takıyorum. (Coil Whine benzeri ses için değil, oyun oynarken) Ancak içinizin rahat etmesi için servise gönderebilirsiniz.

İkinci olarak performans sorunları yaşıyor musunuz, siz veya arkadaşınız ? Bizler yaklaşık 20-25 kişilik bir Discord grubu oluşturduk AN515 55 sorunları için. Hep beraber çözüm arıyoruz. Daha fazla bilgi ve görüş alışverişi için sizi ve arkadaşınızı da bekliyoruz.
Merhaba. Davet linkini tekrardan atabilir misiniz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı