Çözüldü Acer Nitro AN515-55 ekran tazeleme değeri nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DuneDainn

Centipat
Daha fazla  
Yanlış bilgi
Arkadaşlar merhaba. Bu ürünün kaç ekranın kaç Hz olduğu Hepsiburada yazmıyor. Hiçbir yorumda yok. Hepsiburada'yla görüştüğümde bu ürün daha önce de satıldı dedi. Acer'in sitesine baktığımda 144 Hz gözüküyor. Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı?

Nitro 5 AN515-55
60 Hz.

hocam en sağdakiyle tamamiyle aynı üstüne birde yorum olmaması ve model numarası. bana 144 hz miş gibi geldi.Emin olmak içinde size soruyorum
Ekran Görüntüsü (2).png

Aşağıdaki fotoğraflı bilgilerde 144Hz olduğu yazmakta ve görülmekte.
fotoğraflı bilgiler yanıltabiliyor.

Hocam en sağdakiyle tamamiyle aynı üstüne bir de yorum olmaması ve model numarası. Bana 144 Hz miş gibi geldi. Emin olmak içinde size soruyorum.
Eki Görüntüle 989028

Fotoğraflı bilgiler yanıltabiliyor.

Fotoğrafları kopyala yapıştır koyuyorlar. Trendyol'da ufak bir araştırma sonucu satıcıların, 60Hz olduğunu söylediğini görürsünüz.

Hocam Acer Nitro'nun aynı versiyonunun 1650 Ti olan modelini 144Hz sandım ve kaçırdığım için üzülmüştüm. Aslında 60Hz imiş. Teyit etmek için Acer'in sitesine model numarasını yazdığımda 60 Hz olduğu yazıyordu. Galiba bu model 144Hz, bir yanlışlık yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı