Acer Nitro AN515-55 HDD montajı

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Ben Acer Nitro AN515-55 kullanıyorum. 16 GB RAM ve 512 GB SSD'li modeli. SSD doldu, bir HDD daha ilave etmek istiyorum fakat garantisi olduğu için açamıyorum. Ben HDD ilave etmek için nereye gidebilirim? Teknosa'dan aldım.

Acer servisi en mantıklısı. Teknosa bildiğim kadarıyla mağaza içerisinde Vatan vs gibi teknik hizmet vermiyor.

Bulunduğunuz şehirde yetkili servis varsa eğer gittiğinizde kısa bir sürede yardımcı olurlar, muhtemelen 10 dakika içerisinde teslim ederler. Ancak şehir dışıysa bu konuda Acer 'dan bilgi almak daha doğru. Yine de en iyi ihtimal ile 3 günden önce gelmesi zor.

Size iki şeyin cevabı lazım.
1- HDD montajı için laptopta yer var mı?
2- Acer'ı arayıp vidaları sökünce garantinin bozulup bozulmadığı.

Bendede bilgi olmadığı için buraya geldim zaten hdd için yer olması gerekiyor fakat vidaları sökünce bozuluyor mu bilmiyorum teknik servislere bakıcağım.
Evet yaşadığım ilde teknik servis var.

Aynı model bende de var servisi aradığımda bize gönderin biz takıp gönderebiliriz demişlerdi. "montaj aparatları kutu içinde var kendim değiştirmek istiyorum" dedim, "Eğer ki ileride sorun çıkarsa eski parçaları geri takıp servis işlemi yaptırabilirsiniz" demişlerdi. Kendim taktım. 2 tane M.2 SSD slotu 1 adet SATA slotu var.

Benim kullandığım modelde kendisinden 16 GB RAM vardı ve 2 slot kapalı şu an 2x8 olarak kullanılıyor modelden modele değişiyor diye düşünüyorum ama mail atacağım yine de Acer'e.
Mail yolladım teknik servise cevap bekliyorum cevap gelince yazıcağım.

Hocam teknik servise ben ulaşamadım, kendim taktım sorun çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı