Acer Nitro AN515-55 nasıldır?

Acer için birkaç kişiyle konuştum fakat iyi olmadığını söylediler. Bu fiyat aralığında 9000 TL başka önerebileceğiniz neler var?

10000TL altında Acer, HP, Casper ve Monster var. Acer ve HP mantıklı tercihler. İkisi arasında hangisi seçilir dersen, 2020 model olanlar için konuşuyorum, soğutma anlamında sorun çıkaran cihazlar değiller. Yine de model model ayrıca araştırmak gerekebilir. 1650-1650 Ti kartlarıyla 144Hz ekran sadece CS ve LoL gibi oyunlarda kullanışlı olur. Eğer bu tarz oyunlar oynamıyorsanız,

Bu modelleri tercih edebilirsiniz. Isınma konusunda YouTube'da bolca inceleme mevcut. Bu bütçelerde Monster almaktan daha iyidir.

10000TL altında Acer, HP, Casper ve Monster var. Acer ve HP mantıklı tercihler. İkisi arasında hangisi seçilir dersen, 2020 model olanlar için konuşuyorum, soğutma anlamında sorun çıkaran cihazlar değiller. Yine de model model ayrıca araştırmak gerekebilir. 1650-1650 Ti kartlarıyla 144Hz ekran sadece CS ve LoL gibi oyunlarda kullanışlı olur. Eğer bu tarz oyunlar oynamıyorsanız,

Bu modelleri tercih edebilirsiniz. Isınma konusunda YouTube'da bolca inceleme mevcut. Bu bütçelerde Monster almaktan daha iyidir.
Yorumun için teşekkür ederim. Lenovo'nun https://www.hepsiburada.com/lenovo-...nabilir-bilgisayar-81y400lgtx-p-HBV00000W7L5W modelini aldım.

1650-1650 Ti kartlarıyla 144Hz ekran sadece CS LoL gibi oyunlar da kullanışlı olur derken nasıl yani anlamadım.

İyi günler. Bende Lenovo ideapad gaming 3 almayı düşünüyorum. Özellikle görsel olarak çok hoşuma gidiyor laptop. Ancak ısınma, şarj ve kronik olduğu söylenen cızırtı sesinden çok şikayet okudum. Bu da beni baya tedirgin etti. Sizin cihaz hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası. Detaylı paylaşırsanız sevinirim.

İyi günler. Bende Lenovo ideapad gaming 3 almayı düşünüyorum. Özellikle görsel olarak çok hoşuma gidiyor laptop. Ancak ısınma, şarj ve kronik olduğu söylenen cızırtı sesinden çok şikayet okudum. Bu da beni baya tedirgin etti. Sizin cihaz hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum açıkçası. Detaylı paylaşırsanız sevinirim.
Gecikme için özür dilerim öncelikle. Bilgisayar fotoğraflardan göründüğünden daha da hoş bence. Fotoğraflara baktığım zaman pek bir şey beklememiştim ama elime aldığımda gerçekten premium bir hissiyat veriyor bilgisayar. Bahsettiğin ısınma sorununu yaşamadım sabah battlefield v girdim ve 80 85 derece dolaylarındaydı bilgisayar (high 1920x1080 75 fps). Şarj konusuna gelecek olursak şarjı çok iyi değil zoom açıkken yaklaşık 3 saat gidiyor bilgisayar. Cızırtı sesi de duymadım açıkçası, teknoloji işinin biraz da şans olduğunu düşünüyorum. Birkaç cihazda sıkıntı olabilir. Ama söylemem gerekirse ekranı, klavyesi ve soğutmasını gerçekten çok beğendim. Eğer daha fazla sorun varsa özelden mesaj atabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

1.5sene önce i5 8300h ve 1050ti 144hz ekran 12gb ram acer nitro 5 aldım 5.5k ya ama işlemci cayır cayır yanıyor 98C oldu yanacak diye korkuyorum umarım termal macun değiştiğinde düzelir

Geri
Yukarı