Acer Nitro AN515-55 sürücüleri

rafavski

Femtopat
Daha fazla  
Acer Nitro AN515-55 modelini satın aldım. Driverlar hakkında ne yapacağımı bilmiyorum. Link atıp ne yapacağım hakkında bilgi verebilir misiniz?

Acer Nitro AN515-55 modelini satın aldım. Driverlar hakkında ne yapacağımı bilmiyorum. Link atıp ne yapacağım hakkında bilgi verebilir misiniz?
Windows 10'u kurduktan sonra, önce Windows Update'i çalıştırıp gelen tüm güncellemeleri eksiksiz bir şekilde yap. Güncellemeler sonrası Windows bilgisayarı yeniden başlatmanı isterse başlat. Daha sonra;

Intel 10th Gen UHD Graphics için linke tıklayarak .exe uzantılı kurulum dosyasını indir ve çalıştırarak direkt kurulum yap. Ekran gidip gelebilir kurulum esnasında, bu normaldir.

NVIDIA ekran kartı için bunu indir ve kurulum yap. Ekran gidip gelebilir kurulum esnasında yine.

Chipset sürücüsü. Kurduktan sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Diğer LAN, WLAN, bluetooth, touchpad sürücülerini buradan indirebilirsin: https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/support-product/8305?b=1

Sürücüleri kurduktan sonra aygıt yöneticisinde ünlemli bir aygıt kalırsa donanım kimliğiyle birlikte paylaş, onun sürücüsünü de hallederiz.

Geri
Yukarı