Acer Nitro AN517-52 sistem alınır mı?

Noob_PcEngineer

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar en son 14K bütçemiz var. Arkadaşıma aşağıdaki bilgisayarı önericem. Ama hem markanın kalitesini bilmediğimden hem de GPU 4 GB VRAM olmasından dolayı kafamda soru işaretleri var. 16 GB RAM olması ve 512 GB hafıza gibi + özellikleri var. Sizce bu bilgisayar alınabilir mi? Yoksa bu bütçeye daha iyi dizüstü bilgisayar bulabilir miyiz? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Screenshot_2022-01-19-18-39-06-950_com.pozitron.hepsiburada.jpg

Arkadaşlar en son 14K bütçemiz var. Arkadaşıma aşağıdaki bilgisayarı önericem. Ama hem markanın kalitesini bilmediğimden hem de GPU 4 GB VRAM olmasından dolayı kafamda soru işaretleri var. 16 GB RAM olması ve 512 GB hafıza gibi + özellikleri var. Sizce bu bilgisayar alınabilir mi? Yoksa bu bütçeye daha iyi dizüstü bilgisayar bulabilir miyiz? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1275132

Mesajinizda goremedim ama dizustu olmasi sart mi yoksa degil mi o paraya masaüstü makarasina fazla girmek istemem ama.

Mesajinizda goremedim ama dizustu olmasi sart mi yoksa degil mi o paraya masaüstü makarasina fazla girmek istemem ama.
Eskidendi o. Masaüstü fiyatları laptopları solladı.

Hocam makara artık tam tersi oldu. Masaüstü sistemler dizüstü sistemleri solladı. Sadece kasa fiyatları bile daha pahalı olmasının yanı sıra monitör klavye derken neredeyse 2katı oluyor fiyatlar. Bir de taşınabilirlik için dizüstü istiyoruz hem iş de hem de evde kullanması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı