Acer Nitro AN517-52 vs Lenovo IdeaPad Gaming 3

Elftaşı

Decapat
Daha fazla  
Ben bu depolama olayını dert ettim. İstediğim şey en az 1 TB'lık HDD veya SSD'ye sahip bir laptop. Ancak neresinden tutsam elimde kalıyor. Bu yüzden en uygun 512 GB'lık depolamaya sahip olanlara yöneldim. Biraz araştırdım. Acer ve Lenovo'ya ekstra SSD takabiliyormuşuz. 1 veya 2 TB'lık SSD önerileriniz var mı?

Ve bu dizüstülerden hangisi daha iyi? Lenovo biraz daha iyi gibi geldi bana. Hem ekran kartı Ti, hem de bellek hızı ve işlemci açısından Acer'dan daha iyi gibi.

Acer da ekstra iki slot daha varmış. Bunu öğrenmiş oldum. Lenovo da ise üç tane sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hocam bende lenovo aldım 512 yeterli gelmedi açıkcası o yüzden yükseltmeyi düşünüyorum.Bu işlerden de hiç anlamam ama taktırabileceğim bir arkadaşım var.Lenovoya uygun bir ssd bulursanız atar mısınız ?

Eğer Lenovo'ya 1TB SSD takmak isterseniz içindeki 512GB SSD'yi çıkarmanız gerekiyor. İçindeki SSD'yi çıkarmadan yeni SSD takabilmek için 2242 boyutunda maksimum 512GB SSD almanız gerekmekte.
hocam 512 de yeter bana en azından 1 tb olsun.Önerebileceğiniz bir ssd var mıdır hocam ?

2242 boyutunda iyi fiyatlı SSD göremedim ben. Çok az model var zaten. 1TB 2280 SSD alıp içindekini satmak daha mantıklı olabilir.
Anladım hocam.Peki 2280 boyutunda 1tb önerebileceğiniz bir ssd var mıdır?Birde ben bu işlemi yaparsam garanti dışı kalır mı acaba var mı bir bilginiz ?

Anladım hocam.Peki 2280 boyutunda 1tb önerebileceğiniz bir ssd var mıdır?Birde ben bu işlemi yaparsam garanti dışı kalır mı acaba var mı bir bilginiz ?
Bütçeniz ne kadar? Lenovo laptoplarda garanti dışı kalmıyordu diye hatırlıyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak daha doğru olur.

Geri
Yukarı