Acer Nitro AN517-52 vs Lenovo IdeaPad Gaming 3

Bütçeniz ne kadar? Lenovo laptoplarda garanti dışı kalmıyordu diye hatırlıyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp bilgi almak daha doğru olur.
hocam bütçe sıkıntı değil ama en azından şuan bilgisayarda olan ssd hızında olsun yeterli.Hız konusunda bir kayıp olmasın yani.Ben arayıp sorarım olmadı hocam.

Şu anki hızı ne kadar?
Hocam bununla alakalı tam bir bilgiye sahip değilim çünkü sitesinde de yazmıyor ama bı forumda görmüştüm almadan önce 3000 yazma 2500 okuma diye.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220303-092124_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220303-092124_Samsung Internet.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 16

Yani olabilir. İşlemci olarak biraz düşük ama çok da bir problem değil ise buna bakabilirim. Diğer özellikler, benim attığım dizüstüye göre daha iyi. 3050 Ti, 3060'dan iyi olamaz herhalde.

hocam bende lenovo aldım 512 yeterli gelmedi açıkcası o yüzden yükseltmeyi düşünüyorum.Bu işlerden de hiç anlamam ama taktırabileceğim bir arkadaşım var.Lenovoya uygun bir ssd bulursanız atar mısınız ?

512 neye yetecek ki zaten. Ben bu cihazların içinde ekstra slotların olduğunu bilmiyordum. O yüzden 1 TB olanlara yöneldim hep. Bu arada ben de anlamam aslında ama oldukça basit. Attığım videoları izle.

Eğer Lenovo'ya 1TB SSD takmak isterseniz içindeki 512GB SSD'yi çıkarmanız gerekiyor. İçindeki SSD'yi çıkarmadan yeni SSD takabilmek için 2242 boyutunda maksimum 512GB SSD almanız gerekmekte.

İçinde ki SSD'yi çıkartmam gerekiyorsa zaten, 2 TB'lık SSD alırım. Önerebileceğiniz bir şeyler var mı?

Geri
Yukarı