Acer Nitro KG242YP alınır mı?

Bütçe
2000

Hacen

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Şu sıralar 144-165 Hz arası monitör bakıyorum ve Acer markasının ucuz monitörleriyle karşılaştım. Ama şüpheliyim bir sorunu var mıdır diye. 1500 TL gibi bir fiyata hem 165Hz hem de 0.5ms diyor pek inandırıcı gelmedi açıkçası. 1000-2000 TL arası monitör önerileriniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ek olarak monitörü benim abim kullanıyor, malzeme kalitesi biraz kötü olsa da fiyatına göre özellikleri üst düzey.
Önermem hocam, malzeme kalitesi pek iyi değil. Bunu öneririm:
Acer ile özellikleri aynı.
Acer Nitro KG242YP 165Hz bir monitör.

Ek olarak monitörü benim abim kullanıyor, malzeme kalitesi biraz kötü olsa da fiyatına göre özellikleri üst düzey.

Acer Nitro KG242YP 165Hz bir monitör.
165 HZ ile 144 HZ arasında bir fark yok hocam, 2 MS ile 4 MS’de aynı şekilde. Onun dışında Asus’la aralarında hiç bir fark yok.

0.5ms olayı yalan onun dışında alınır. Bu fiyattaki her monitörden daha iyi. Renk derinliği ve iki piksel arası mesafe olarak ASUS'dan daha iyi. Malzeme kalitesini bilemem. İçinden HDMI ve DP kablosu çıkyor vs. vs. bence alınır.

165 Hz ile 144 Hz arasında bir fark yok hocam, 2 ms ile 4 MS'de aynı şekilde. Onun dışında ASUS'la aralarında hiçbir fark yok.

Renk derinlikleri farklı diye biliyorum. Bu 6 Bit + A-FRC, ASUS 6 Bit + FRC.

Acer marka monitörlerdeki MS değerine pek aldırmayın, genellikle yalan oluyor çünkü.

ASUS modelinde yalan. 1ms diyorlar ama aslında 4ms. Çoğu monitörün böyle. Göz boyamak için yazıyorlar.

Geri
Yukarı