Acer Nitro laptop ne kadar eder?

Yunusemre0101

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, laptop Acer Nitro, 1 yıllık bir cihaz. Faturası var ama kutusu atıldı, fatura önemli zaten garanti işlerinde. 1660 Ti dediğimiz ekran kartı 3050 Ti'dan saf güç olarak daha iyi aslında ama DLSS ve RTX gibi özellikleri olunca 3050 Ti'ı öne çıkarıyor doğal olarak. 1660 Ti da çok yaygın olmadığı için 11.500-12.000TL düşündüm ama pek yazan olmadı, gerçi ilanın görünürlüğü yok ondan dolayı da olabilir diye düşündüm. Biraz daha düşersem 1650 Ti laptop fiyatlarına inmiş olacağım neredeyse. Sizce kaça satmalıyım bu laptopu?

Fiyat olarak hangi fiyat bandında satabilirim sizce? Sonuçta 1650 Ti'dan kat kat iyi bir ekran kartına sahip. MacBook almak için satıyorum, ne fiyat yazmalıyım?

Hocam kusura bakmayın size demiyorum ama kimse artık açlar yuzunden ikinci el almıyor çünkü ikinci el ile sıfırı arasında ya fark yok ya da ikinci el daha pahalı😑. Cihazının ederi 10-11k Max ama o fiyata bile gideceğini sanmam çünkü çok düştü hele laptopta, satmasan daha iyi. Dediğiniz doğru 1660 ti çok güçlü ama gitmez diye düşünüyorum kimse artık ikinci ele 10k gibi meblağlar yatırmaz ama tabii yine de hayırlı satışlar.

Geri
Yukarı