Acer Nitro laptop RAM takviyesi

Daha fazla  
8 GB RAM'i olan Acer Nitro'yu 16 GB yapmak istiyorum şu RAM'den alırsam uygun olur mu?

1611743921185.png

Görev yöneticisinde RAM'ler 3200 MHz yazıyor.

8 GB RAM'i olan Acer Nitro'yu 16 GB yapmak istiyorum şu RAM'den alırsam uygun olur mu?

Eki Görüntüle 854561

Görev yöneticisinde RAM'ler 3200 MHz yazıyor.

Aynı RAM'i almanda fayda var eğer aynı RAM'i bulamıyorsan sat set al.

Bu sitedeki RAM cihazındaki RAM'dir bu RAM'i bulursan al ben bakındım sıfır yoktu 2.el işine gelmemeli içindeki RAM'i sat bence set önerebilirim ondan al ki sıkıntı çıktığında setteki RAM'larin 1 tanesi bulabilirsin.

Bu sitedeki RAM cihazındaki RAM'dir bu RAM'i bulursan al ben bakındım sıfır yoktu 2.el işine gelmemeli içindeki RAM'i sat bence set önerebilirim ondan al ki sıkıntı çıktığında setteki RAM'larin 1 tanesi bulabilirsin.
Ben de bir bakındım Türkiye'de yok gerçekten sıfırı. İçindekini satar mıyım bilmiyorum, servisle konuşmam gerekiyor. Başka bir 22CL 3200 mhz RAM taksam uyumsuz mu olur şimdi?

Ben de bir bakındım Türkiye'de yok gerçekten sıfırı. İçindekini satar mıyım bilmiyorum, servisle konuşmam gerekiyor. Başka bir 22CL 3200 MHz RAM taksam uyumsuz mu olur şimdi?

Evet maalesef ama servisler genelde olduğu fiyata takıyor ve cihazın garantisi ne zamana kadar biterse o zaman kadar onunda garantisi oluyor ben G770 cihazıma öyle yaptım 2666 MHz 8 GB RAM eklettirdim 400 TL'ye ikinci elleri 400 TL idi siz düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı