Acer Nitro laptopun alt kapağı açılırsa garanti dışı kalır mı?

Ben de SSD eklemesi yapacaktım. Acer Destek'e mail attım ve aldığım cevabı ekran görüntüsü olarak ekledim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230130_204339.jpg
    IMG_20230130_204339.jpg
    158,8 KB · Görüntüleme: 211
Takin gitsin, her marka normal olarak böyle diyor fakat acemide olsanız zarar vereceğinizi sanmıyorum RAM takarken.

Takin gitsin, her marka normal olarak böyle diyor fakat acemide olsanız zarar vereceğinizi sanmıyorum RAM takarken.

Kıral neredesin sen ya bir konu açtım gelmedin zaten Acer ümraniye servisi kabus gibi neden biraz Clevo'ları örnek almıyor müşteri memnuniyeti yok her şeye kullancıı hatası diiyp kitliyorlar. Ama tanrı var yukarıda Lenovo iyidir mesela HP keza. Acer bilgisayarları iyi iyi olmasına garanti firması leş uzaktan yardım yok Allah'lık bir firma ASUS yan yana.

Kıral neredesin sen ya bir konu açtım gelmedin zaten Acer ümraniye servisi kabus gibi neden biraz Clevo'ları örnek almıyor müşteri memnuniyeti yok her şeye kullancıı hatası diiyp kitliyorlar. Ama tanrı var yukarıda Lenovo iyidir mesela HP keza. Acer bilgisayarları iyi iyi olmasına garanti firması leş uzaktan yardım yok Allah'lık bir firma ASUS yan yana.

Monster'in servis tarafinda desteği iyi ya ne kadar kalitesiz kasalar kullandıkları modeller olsa da, konuyu görmedim bakarım şimdi yeni aktif oldum :D

Monster'in servis tarafinda desteği iyi ya ne kadar kalitesiz kasalar kullandıkları modeller olsa da, konuyu görmedim bakarım şimdi yeni aktif oldum :D

Zaten ömür boyu bakım olması tek avantajı eski modellerinin yedek parçalarını bulundurması bazı 5 sene geçen modellerde parça desteği veriyorlar ama şu Tongfang Clevo olayı bitirmeleri gerek kasa anlasması kendi MSI Acer iş birligi yapsınlar. Bizim arkadaşlarının yeğenleri Tulpar kullanıyorlar acayip memnunlar sadece cok ses cıkartıyor diye fan dertli adamlar bakkala gider Monster servisine giditorlar temizlik yaptırıyorlar hoşlarına gidiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı