Acer Nitro N50-100 ve Acer K222HQL uyumlu çalışır mı?

semamca_07

Kilopat

Arkadaşlar bu sistemi almaya karar verdim yalnız hiçbir yerde anakart bilgisi bulamıyorum. PC aramaktan sıkıldım artık, indirim de var bu sistemde en azından bilindik marka. Belki pahalı, bilmiyorum ama gerçekten sıkıldım. Bir de çoğu site taksitle alırken 300-400 lira vade farkı koyuyor, en azından fark vermeden alacağım bunu. Bir de sormak istediğim, kullandığım monitör K222HQL. Bu PC ile bu monitörü kullanabilirim değil mi? Kaç yıl oldu alalı bilmiyorum cahilliğimin kusuruna bakmayın, yeni sistem alıp görüntü alamıyorum diyen çok yorum gördüm. O yüzden sormak istedim. Sistem beni idare eder sanırım, kötü değildir en azından. Eğer daha iyi bir sistem öneriniz varsa Vatan ve Hepsiburada'dan tavsiyenizi dinlerim. Vade farkı koymayan tek site bu ikisi, yoksa Vatan'da fiyatların pahalı olduğunu biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı