Acer Nitro serisi laptoplar nasıldır?

kotorelli

Hectopat
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim seride yeni bilgisayarlar çıkmış sanırım. RGB klavyesi olan. Acer markası nasıl bir markadır? Oyun performansı nasıldır? Uzun süre yük altında ısınma durumu nedir? Bilgisi olan, tecrübesi olan, halihazırda Nitro 5 kullanıcısı olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı beklerim. İyi günler.

keremkarakaya

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim seride yeni bilgisayarlar çıkmış sanırım. RGB klavyesi olan. Acer markası nasıl bir markadır? Oyun performansı nasıldır? Uzun süre yük altında ısınma durumu nedir? Bilgisi olan, tecrübesi olan, halihazırda Nitro 5 kullanıcısı olan arkadaşlar varsa yorumlarınızı beklerim. İyi günler.

Acer kaliteli marka öneririm fakat Nitro serileriyle ilgili oldukça şikayet mevcut. Eğer serinin yeni modelleri geldiyse tercih edebilirsiniz. Şikayetler doğrultusunda kendilerini geliştirdiklerini düşünüyorum.

Dangerman78

Picopat
Yer
Kocaeli
Rahatlıkla kullanabilirsin.

ferdinandiii

Femtopat
2020 yazında sanırım yeni serileri çıktı, onlar gayet iyi. Heatsink tasarımları vs baştan dizayn edilmiş. Önceki seriler ise tam aksi halde berbat. Eğer güncel bir model tercih etmeyeceksen uzak durman fikrindeyim.

Xoloth

Kilopat
Makaleler
6
Isınması yok o konuda doğru lakin ısınma olmaması için güçten çok fazla kısılmış bir model. Arkadaşımda 4600H, 1650 Ti olan hali var LoL'de maksimum ayarlarda 180FPS maksimum alırken ben 250FPS civarında dolaşıyorum aynı ayarlarda. Ayriyeten ikinci monitör de takılı haldeyken.

Yukarı