Acer Nitro Serisinden AN515-56 Modeli nasıl?

BugraBasol

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Haftalardır araştırma yapıyorum ve en sonunda Acer'ın iyi bir marka olduğunu ve fiyat-performans konusunda iri ürünlere sahip olduğunu gördüm. Hem gündelik işlerimde akıcı bir şekilde hareket etmek, hem de oyun oynayabilmek için - Apex, CS, RPG Oyunlar: Diablo, Middle Earth, Prototype vs. Gibi. - genel kullanım amaçlı uzun vadeli bir laptop almak istiyorum.

Bütçem kısıtlı ama şartları zorlayıp bir kere alıp tam alayım modunda hareket etmek istiyorum. Şu ana kadar bulabildiğim en iyi model bu oldu? Sizin görüşleriniz veya önerilerinizi de duymak isterim.

Alternatif olarak Ryzen 7 4800h işlemcili az fiyat farkı olan şöyle bir ürün de bulunuyor.

Sizce hangisi daha kullanışlı

Son düzenleme:
1650Ti model bulunabilirse daha iyi olacağını düşünüyorum.
Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilir arkadaşlarda.

Fiyatı fazla biraz. Onun yerine 1650 Ti ekran kartlı bir laptop alabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82ey00mjtx-p-HBCV000005MF4K Hocam bu laptop hakkında ne düşünüyorsunuz ? İyi bir işlemciye sahip olmak istiyorum o yüzden genel olarak ryzen 5 4600h ve i5 10 veya 11. nesil işlemciler üstünden ilerlemiştim. Daha uygun fiyatlardaki laptoplarda ekran kartları 1650ti olmasına rağmen işlemci modelleri biraz daha düşük olabiliyor, ne kadar verimli olur bilemiyorum.
1650Ti model bulunabilirse daha iyi olacağını düşünüyorum.
Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilir arkadaşlarda.

Bütçem 6-8 bin arası diyebilirim. Buna ram eklemesi yapma imkanım oluyor mu acaba ? 16gb ram kullanmak istiyorum. Ayrıca ryzen 5 4600h çok iyi bir işlemci olduğunu biliyorum fakat i5 11. nesil işlemciye kıyasla nasıl bir performansa sahip kalıyor?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82ey00mjtx-p-HBCV000005MF4K hocam bu laptop hakkında ne düşünüyorsunuz? İyi bir işlemciye sahip olmak istiyorum o yüzden genel olarak Ryzen 5 4600H ve i5 10 veya 11. nesil işlemciler üstünden ilerlemiştim. Daha uygun fiyatlardaki laptoplarda ekran kartları 1650 Ti olmasına rağmen işlemci modelleri biraz daha düşük olabiliyor, ne kadar verimli olur bilemiyorum.

Bu laptop gayet iyi hocam. Alabilirseniz bunu alın.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...abilir-bilgisayar-82ey00mjtx-p-HBCV000005MF4K Hocam bu laptop hakkında ne düşünüyorsunuz ? İyi bir işlemciye sahip olmak istiyorum o yüzden genel olarak ryzen 5 4600h ve i5 10 veya 11. nesil işlemciler üstünden ilerlemiştim. Daha uygun fiyatlardaki laptoplarda ekran kartları 1650ti olmasına rağmen işlemci modelleri biraz daha düşük olabiliyor, ne kadar verimli olur bilemiyorum.

Bütçem 6-8 bin arası diyebilirim. Buna ram eklemesi yapma imkanım oluyor mu acaba ? 16gb ram kullanmak istiyorum. Ayrıca ryzen 5 4600h çok iyi bir işlemci olduğunu biliyorum fakat i5 11. nesil işlemciye kıyasla nasıl bir performansa sahip kalıyor?
11. nesil aslında 10. nesilin biraz kopyası olmuş desem yeridir. 4600H güzel bir işlemcidir. i5 ten daha iyi bir performans verir diyebilirim.

Lenovo modelini tercih etmelesiniz. İşlemcisi ve ekran kartı daha iyi. Ram takviyesi yapılır bir tane daha 8GB ram eklersiniz dual chanel kullanırsınız, performansınızda artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı