Acer Nitro vs Acer Predator vs Lenovo Y530

Bütçenizi biraz arttırıp bu laptop'u almanızı tavsiye ederim,
Daha iyi, verdiğiniz fiyat farkına değer bir performans farkı olacaktır.

7000 TL'ye 1060 laptop iyiymiş gerçekten. :D

Orası öyle de şuan laptop konuşuoz. :D Ben çok uzun zamandır takip ediyorum. Şuan muadilleri o fiyata 1050 veya 1050ti kullanıor. Dell ve MSI.
Aynen hocam şu sıralar o kadar pahalı oldu ki, fiyatlar 1 yıl önce 1060'lı Laptoplar genelde 4.500 TL civarına bulunuyordu. Şimdi en az 7 Bin tl :) aslında değişen bişey yok. Dolar olarak hep aynıydı, Türk lirasının değeri düştü diye böyle :)

Monster düşündüm fakat hem taksit yapınca fiyat çok artıyor hem de HDD eksik ve SSD de yavaş sanırsam.Zaten 6000₺ bile zor çıkıyorum ayrıca lenovo indirime girmişti ona nazaran ekledim onu da.Teşekkür ederim cevabınız için.

Bunu alıp,
Üzerine bunu ekleyebilirsiniz.

Bunu alıp,
Üzerine bunu ekleyebilirsiniz.
Öyle olmuyor dostum, 480 gb ssdyi hdd slotuna takıyorlar, monster mağazasında bana öyle anlattılar yanlış anlamadıysam.
Arkadaşlar bu 3 laptop arasından hangisini önerirsiniz?

1)Captcha Verification

i7 8750H, GTX 1050 Ti, 8GB RAM

2)Captcha Verification

i5 8300H, GTX 1050 Ti, 8 GB RAM + Ekran 17.3’

3)Captcha Verification

i5 8300H, GTX 1050 Ti, 16GB RAM
Ben de 2 ve 3 numaraları takipteyim, 2 numara n11de 5500 tlydi geçen gün şy an 5740tl. 3 numaradaki de hepsiburadada 5880 tl idi. kararsızım. predator incelemesini okudum ssdnin çok yavaş olduğu eleştiri almış. y530da ise ekran ışığının sönmesi problemi yaşayanlar olmuş, bir türlü karar veremedim, monster 13.3 ya da 13.4 seçeneklerivi var bir de.

Öyle olmuyor dostum, 480 gb ssdyi hdd slotuna takıyorlar, monster mağazasında bana öyle anlattılar yanlış anlamadıysam.

Ben de 2 ve 3 numaraları takipteyim, 2 numara n11de 5500 tlydi geçen gün şy an 5740tl. 3 numaradaki de hepsiburadada 5880 tl idi. kararsızım. predator incelemesini okudum ssdnin çok yavaş olduğu eleştiri almış. y530da ise ekran ışığının sönmesi problemi yaşayanlar olmuş, bir türlü karar veremedim, monster 13.3 ya da 13.4 seçeneklerivi var bir de.
Aslında Lenovo alacağım gibi duruyor ama o ekran sorunu ben de gördüm ve denk gelmesi şans işi biraz ama yine de beni düşündürüyor diğer seçenekler için. Yine de şekli falan hoşuma gidiyor ve ay sonu alacağım eğer Nisan’da fikrimi değiştirecek indirimler olmazsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı