Acer Preadator Helios 300 RAM önerisi

fps değerlerinde bir artış var mı ben dün akşam garanti belgesinin yanında çıkan kağıta teknik servisler vardı izmir bulunan onlara götürsem takarlar mı acaba yoksa istanbul'daki servise mi göndermek lazım :/
Hocam Acer müşteri hizmetlerini ararsan bilgi alabilirsin. Bağlanması çok kolay. Teknik desteği seçmen gerekecek. 😊

@Jeos @tNcr Rami bugün Acer'in servisine gidip taktırdım 5 dk içinde halledip teslim ettiler. FPS değerlerinde ise ortalama 15-20 fps farkı var. Dual Channel cidden şart.
Sevindim hocam 15-20 FPS gerçekten fark eder. Hatta ayarlar ile daha da çıkar belki. 2070 Max Q zaten süper performansı beklemem ben de aletten ama yükseldiği kesin.
Cihazdan memnun musunuz ben takviye yapmadım daha ama çok memnunum bu hakimden bile. Isı değerleri beklediğimden iyi çıktı benim.

Sevindim hocam 15-20 FPS gerçekten fark eder. Hatta ayarlar ile daha da çıkar belki. 2070 Max Q zaten süper performansı beklemem ben de aletten ama yükseldiği kesin.
Cihazdan memnun musunuz ben takviye yapmadım daha ama çok memnunum bu hakimden bile. Isı değerleri beklediğimden iyi çıktı benim.
2070 Max Q 1080P için ideal bir ekran kartı. Benim istediğim ekran kartından tam performans almaktı ram takviyesiyle ekran kartı kullanımı %99 oldu. Cihazdan memnumum ama sıcaklık fan ayarları tarafında bir sorun var. Şöyle ki oyuna girip çıktıktan sonra ekran kartı sıcaklığı 45 dereceye kadar düşüyor ama fan hızı çok düşüyor 3000 RPM üzerinde ama uyku moduna alıp tekrardan bakınca yine 45 derece ama fan hızı 2000 RPM seviyelerinde. Predator Comunity'de bu sorunu yaşıyan bir çok kişi var ama çözümü yok yada ben bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı