Acer Predator CPU 92 derece

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni bir teknolojik cihaz aldım ve her zaman olduğu gibi sorunlarım bitmedi... 10 dakika Destiny 2 oynayayım diyorum Predator Sense CPU sıcaklığı 92 derece oluyor. Oyundan çıkıyorum hemen 72'ye falan düşüyor. Acaba Predator Sense'mi yanlış gösteriyor? Model Acer Predator Helios P300.

Arkadaşlar, yeni bir teknolojik cihaz aldım ve her zaman olduğu gibi sorunlarım bitmedi... 10 dakika Destiny 2 oynayayım diyorum Predator sense CPU sıcaklığı 92 derece oluyor. Oyundan çıkıyorum hemen 72'ye falan düşüyor. Acaba Predator sense'mi yanlış gösteriyor? Model Acer Predator Helios p300.

MSI Afterburner indirip bir de oradan kontrol et. Sıcaklığı hala yüksek gösteriyorsa Acer destek ile görüşmeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar, yeni bir teknolojik cihaz aldım ve her zaman olduğu gibi sorunlarım bitmedi... 10 dakika Destiny 2 oynayayım diyorum Predator Sense CPU sıcaklığı 92 derece oluyor. Oyundan çıkıyorum hemen 72'ye falan düşüyor. Acaba Predator Sense'mi yanlış gösteriyor? Model Acer Predator Helios P300.
Bu yeni bir model. Bu şekilde olması ilginç. Teknik destek ile konuşmanızı tavsiye ederim.

72 bile çok yüksek bir rakam. Güzel bir temizlik üstüne de termal macun sürün. En son olarak undervolt deneyebilirsiniz..)
Oyunlarda 72 dereceyi geçmeyen bir model varsa hemen alayım hocam. :)
72 bile çok yüksek bir rakam. Güzel bir temizlik üstüne de termal macun sürün. En son olarak undervolt deneyebilirsiniz..
Ürünü daha dün aldım niye temizleyeyim ya. :(
Ürünü 2.el mi aldınız ?
Hayır daha 1 günlük cihaz, sıfır alındı.

Geri
Yukarı