Acer Predator Helios 300 alınır mı?

archiseps

Kilopat
Herkese merhaba. Bir süredir çizim, mühendislik ve oyun amaçlı bir laptop arıyorum. Uzun araştırmalar sonucu MSI GL75 serisi ile Acer Predator Helios 300 arasında kaldım. Bu aralar MSI laptoplarda benim için yeterli bir indirim olmadığı için Acer Predator serisine yöneldim. Bu bilgisayar hakkında düşünceleriniz nedir? MSI GL75 serisi ile kıyasladığımızda artıları eksileri nelerdir belirtirseniz sevinirim. Hangisini tercih etmeliyim? Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Acer :Acer Predator PH317-53-77M7 İntel Core i7 9750H 16GB 1TB Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ocak ayında laptop alacağım zaman çok istediğim bir modeldi. O zaman 10.400 lira sularında satılıyordu fakat stok bitmişti ve mağazaya sorduğum zaman gelmeyeceği söylendi. Çok prestijli duran, sağlam gözüken bir model. Almanızı tavsiye ederim.

GL75 bugün incehesapta indirime girecek 22.00de bilginiz olsun.
Evet onu takip ediyorum. Fakat yinede Acer Predator 'in rtx 2060 ekran kartına sahip olması bende kararsızlığa sebep oldu.
Ocak ayında laptop alacağım zaman çok istediğim bir modeldi. O zaman 10.400 lira sularında satılıyordu fakat stok bitmişti ve mağazaya sorduğum zaman gelmeyeceği söylendi. Çok prestijli duran, sağlam gözüken bir model. Almanızı tavsiye ederim.
Anladım , teşekkür ederim. Peki herhangi bir laptop aldınız mı ?

İndirimde gl75in fiyatı 10.000 civarı olursa aradaki 2500 liraya değmez bence bütçeniz hakkında bilgim yok ama.
Anladım aslında benim bütçem 10k 11k aralığında fakat laptop almışken rtx destekli bir laptop almak istiyorum . Eğer gl75 11k civarlarında olursa alınır mı ? Hangisini tercih ederdiniz . Teşekkürler...

Ben yine de RTX laptop almanızı tavsiye ederim. Tabiki Masaüstü ile aynı performansı alamayacaksınız ama 1660Ti ile 2060 arasında %10luk ekstra bir performans farkı var. İleride render vs. gibi işlerle uğraşacaksanız RTX kartlarda olan özel çekirdekler işinize yarayacak. RTX oyun oynamak isterseniz ucundan bulaşabileceksiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı