Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Amazon'dan doğabilecek sorunları kestiremiyorum. Daha önceden ufak tefek şeyler aldım ama laptop olunca problem yaşar mıyım diye korkuyorum. Bir de kredi kartı veya banka kartı oluyor mu? O da önemli oluyor.

Taşınma işim çıktığında iptal ettim siparişi. Masrafları kestirtmemiştim. Şimdi çıkacağız galiba işin içinden. Bakayım dedim tekrar. 😅 çekeceğiniz var daha. 😜

Hocam bütçeniz ne kadardı? Unutmuşum, bayağı oldu siz konu açalı:D

Hocam bütçeniz ne kadardı? Unutmuşum, bayağı oldu siz konu açalı:D

Hocam aslında bütçe belli değil. Laptopa göre çıkabileceğim 17K en son olsun istiyorum. Ama bu laptopa yapacaklarım da ahım şahım değil. Uzun yıllar götürsün her oyunu full ultra açayım da demiyorum. Ama her oyunu açsın. FPS sorunu yaşamayayım. Orta-üst ayarlarda 3-4 yıl gece yoğun çalışmaya dayanabilecek 😅 bir laptop.
Ne kadar ucuz o kadar iyi düşünüyorum.
İndirim kovalıyorum bir taraftan. Bunu da MSI da tekrar indirimde görünce yapıştırsam mı dedim. 😅
Yurt dışı alışverişlerinde taksit olmuyor malesef.
Bu çok kötü oldu. O zaman bana gelmiyor bu. 🥲

Hocam aslında bütçe belli değil. Laptopa göre çıkabileceğim 17k en son olsun istiyorum. Ama bu laptopa yapacaklarım da ahım şahım değil. Uzun yıllar götürsün her oyunu Full Ultra açayım da demiyorum. Ama her oyunu açsın. FPS sorunu yaşamayayım. Orta-üst ayarlarda 3-4 yıl gece yoğun çalışmaya dayanabilecek 😅 bir laptop.
Ne kadar ucuz o kadar iyi düşünüyorum.
İndirim kovalıyorum bir taraftan. Bunu da MSI da tekrar indirimde görünce yapıştırsam mı dedim. 😅

Bu çok kötü oldu. O zaman bana gelmiyor bu. 🥲

Hocam 17 inç modelide ara sıra bu fiyatlara düşüyor. Onuda bekleyebilirsiniz.

Hocam 17 inç modelide ara sıra bu fiyatlara düşüyor. Onuda bekleyebilirsiniz.

17 inç en son 17.400’de gördüm. Acer 12K’ya iyi gibi geldi. Sormak istedim.

Hocam Acer'da bildiğim kadarıyla tek kanal RAM ile geldiği için performans düşüklüğü oluyor. O yüzden tavsiye etmiyorum şahsen.
Peki bir RAM takviyesi yapsam kurtarır mıyım durumu? Çok fiyat farkı oluyor. 12.800.
İndirim kodum da var 200 de oradan düşsem 12.5K neredeyse.
RTX 2060 performansı bile alsam f/p açısından güzel gibi geldi. Sadece laptopun kronik problemleri var mı? Onları merak ediyorum.

12.800 ve 17.400 arasında çok fiyat farkı var.
15K bir model bile olsa yine var. Bunda SSD 1TB, 17.3”, RTX max-q onu biliyorum. 2060 ile 5-6 fps fark etse bile denebilir gibi geldi bu paraya. Tekrar fiyatını yazayım 12.800 😅

Peki bir RAM takviyesi yapsam kurtarır mıyım durumu? Çok fiyat farkı oluyor. 12.800.
İndirim kodum da var 200 de oradan düşsem 12.5k neredeyse.
RTX 2060 performansı bile alsam F/P açısından güzel gibi geldi. Sadece laptopun kronik problemleri var mı? Onları merak ediyorum.

12.800 ve 17.400 arasında çok fiyat farkı var.
15k bir model bile olsa yine var. Bunda SSD 1TB, 17.3”, RTX Max-Q onu biliyorum. 2060 ile 5-6 FPS fark etse bile denebilir gibi geldi bu paraya. Tekrar fiyatını yazayım 12.800 😅

Kurtarır hocam. Predator güzeldir kalite olarak.

Predator sahibiyim. Malzeme kalitesi ve genel olarak yaşattığı hissiyat bakımından son derece başarılı aynı şekilde soğutma bakımından da. Ben aldığımda tek kanal RAM ile geldi ve bu büyük bir sorun. İyice bak, senin modelin de tek kanal RAM ile gelecekse hiç bulaşma ama çift kanal ise Predator alabilirsin. Başka sorun olursa da yazabilirsin.

Geri
Yukarı