Acer Predator Helios 300 alınır mı?

Krmyl

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bayağıdır gaming laptop araştırıyorum ve artık bayağı bunaldım. En son şu modelde karar kıldım fakat RAM tek kanal mı çift kanal mı çalışıyor bir türlü anlayamadım. Ayrıca sizce bu ürün alınır mı? Bunun yerine Monster'da i7 10. nesil GTX1650Ti'lı laptoplar da var. Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

Acer Predator Helios 300 PH315-53 Intel Core i5 10300H 16GB 512GB SSD RTX2060 Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NH.Q7YEY.002
https://www.hepsiburada.com/acer-pr...nhq7yey002-p-HBV000019C5KA?magaza=Hepsiburada

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Bayağıdır Gaming laptop araştırıyorum ve artık bayağı bunaldım. En son şu modelde karar kıldım fakat RAM tek kanal mı çift kanal mı çalışıyor bir türlü anlayamadım. Ayrıca sizce bu ürün alınır mı? Bunun yerine Monster'da i7 10. nesil GTX1650 Ti'lı laptoplar da var. Sizce ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler cevaplar için.

Acer Predator Helios 300 PH315-53 Intel Core i5 10300H 16 GB 512 GB SSD RTX2060 FreeDOS 15.6" FHD Taşınabilir bilgisayar NH. Q7YEY. 002
https://www.hepsiburada.com/acer-pr...nhq7yey002-p-HBV000019C5KA?magaza=Hepsiburada

Helios hocam, bütçeniz ne kadar?

Bütçem aslında 10.000 TL fakat helios modelinde rtx2060 olduğunu görünce 1000 tl daha verip helios almak daha mantıklı geldi fakat dediğim gibi ram tek slot mu çift slot mu anlayamadım. Eğer tek slot ise zaten rtx2060 kullanmamın çok bir önemi kalmayacak anladığım kadarıyla. Sizce tek slot olsa bile helios mu almalıyım ? Ekstra ram almak istemiyorum.

Bütçem aslında 10.000 TL fakat Helios modelinde RTX2060 olduğunu görünce 1000 TL daha verip Helios almak daha mantıklı geldi fakat dediğim gibi RAM tek slot mu çift slot mu anlayamadım. Eğer tek slot ise zaten RTX2060 kullanmamın çok bir önemi kalmayacak anladığım kadarıyla. Sizce tek slot olsa bile Helios mu almalıyım? Ekstra RAM almak istemiyorum.

Tek slot maalesef, piyasanın durumu da berbat hocam. 2060 bulunmuyor o fiyata. Bende kararsız kaldım açıkçası.

Bütçem aslında 10.000 TL fakat helios modelinde rtx2060 olduğunu görünce 1000 tl daha verip helios almak daha mantıklı geldi fakat dediğim gibi ram tek slot mu çift slot mu anlayamadım. Eğer tek slot ise zaten rtx2060 kullanmamın çok bir önemi kalmayacak anladığım kadarıyla. Sizce tek slot olsa bile helios mu almalıyım ? Ekstra ram almak istemiyorum.
Bu laptopta tek slot ram olunca maalesef sıcaklıklar 90 dereceye çıkıyorlar. Biraz daha paraya kıymanız gerekecek ama 0 sorunla kullanacaksınız.

Anlıyorum iş yine bir anda 12.000 TL seviyelerine çıkıyor. Sanırım monstera kayacağım aldığım gibi kullanabilseydim Helios alırdım fakat üzerine RAM eklemek gözümü korkuttu açıkçası. Şu laptop sanırım ideal siz ne diyorsunuz ?

Anlıyorum iş yine bir anda 12.000 TL seviyelerine çıkıyor. Sanırım monstera kayacağım aldığım gibi kullanabilseydim Helios alırdım fakat üzerine RAM eklemek gözümü korkuttu açıkçası. Şu laptop sanırım ideal siz ne diyorsunuz ?

Hocam bunu alacağınaza bana 12 bin tl verin ben oynayacağınız oyunları canlandırayım. Alabileceğiniz en kötü monster bu.

Hocam bunu alacağınaza bana 12 bin tl verin ben oynayacağınız oyunları canlandırayım. Alabileceğiniz en kötü monster bu.
Ben sanırım bu konulardan çok uzak kalmışım. İşlemcisi falan çok iyi gözükmüştü gözüme ekran kartı biraz geride gelmişti sadece. 10.000 TL bütçe ile önerebileceğiniz bir oyun bilgisayarı var mı peki ? Bu arada Helios alınıp tek slotla kullanılmaz değil mi ? Heliosu çift slot yapmak için de ne yapmam gerek son olarak onu söyleyebilirseniz gerçekten çok memnun olurum.

Geri
Yukarı