Acer Predator PH315-55-76pf alınmalı mı?

TheLastLegenD

Femtopat
Daha fazla  
Laptop alacağım ve bu linkteki laptop seçeneklerim arasında. Bu linkteki laptop sizce alınmalı mı? Attığım linkte aynı zamanda FPS değerleri de yer alıyor ama böyle donanımlar için çok düşük. Bu FPS değerleri sizce doğru mu? (Valorant orta ayarlarda 60 FPS yazmışlar.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı nedir? Uygunsa alınabilir bu seneki modelleri bayağı iyi Predator'un.

41.1K'Lık bir fiyatı mevcut:

Laptop alacağım ve bu linkteki laptop seçeneklerim arasında. Bu linkteki laptop sizce alınmalı mı? Attığım linkte aynı zamanda FPS değerleri de yer alıyor ama böyle donanımlar için çok düşük. Bu FPS değerleri sizce doğru mu? (Valorant orta ayarlarda 60 FPS yazmışlar.)
60 fps demiyo aslında, 60+ diyo, 300 de olabilir yani.

Legion ayni fiyatta, ben legion tercih ederdim.

İyi bir laptop alınabilir ve değerler yanlış 1080p ortada 60 FPS vermez.
Bu arada o fiyata bu da tercih edilebilir:

Zaten Legion 5 Pro benim seçeneklerim arasındaydı fakat benim bildiğim kadarıyla bu seneki Intel işlemcili modellerinde MUX Switch özelliği yok. Aynı zamanda ben Vatan Bilgisayar'dan alacağım oraya güvendiğimden dolayı. Ben bu Legion'a bakmıştım:

Aslında ben ikisi arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Ama galiba ben Predator'u seçeceğim.

Son düzenleme:
Zaten Legion 5 Pro benim seçeneklerim arasındaydı fakat benim bildiğim kadarıyla bu seneki Intel işlemcili modellerinde MUX Switch özelliği yok. Aynı zamanda ben Vatan Bilgisayar'dan alacağım oraya güvendiğimden dolayı. Ben bu Legion'a bakmıştım:

MUX var, atilan model düz Legion.

Geri
Yukarı